گروه خبری GSM: مدير كل ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه خواستار تحمل و بردباري بيش‌تر اهالي مطبوعات و ذي‌نفعان درباره اين پروژه ملي شد و خاطرنشان کرد: طي ماه‌هاي آينده خبرهاي خوشي در اين بخش اعلام خواهد شد.
براي خواندن به ادامه مطلب برويد
به گزارش ایسنا مدير کل برند و ارتباطات تأمين تله‌کام – در تشريح آخرين برنامه‌هاي تامين تله‌کام براي واگذاري سيم‌کارت در کشور و اخبار مختلف پيرامون راه‌اندازي اين شبکه اظهار كرد: به طور قطع تمامي تلاش صورت مي‌گيرد تا به کليه تعهدات به نحو مطلوبي عمل شود.

او افزود: هم اکنون اتفاقات بسيار خوبي در حال انجام است که اين نويد را مي‌دهد که پس از تست‌هاي نهايي و اخذ مجوزهاي لازم، سيم‌کارت‌هاي تامين تله کام با پوشش کيفي و کمي مورد تعهد توزيع شود.

وي به مشکلات موجود در راه‌اندازي اين شبکه اشاره کرد و با بيان اينکه در بحث فاينانس با مشکلاتي روبه‌رو بوده‌ايم، ادامه داد: بخشي از مشکلات راه‌اندازي اين شبکه وابسته به مسائل فاينانس بوده است که با مساعدت‌هاي نهادهاي مربوطه اين مشکلات بحمدالله در حال مرتفع شدن است و سازندگان تجهيزات نيز به تعهدات خود عمل كرده‌اند و شبکه در حال گسترش است.

آرپناهي همچنين از مساعدت‌هاي وزارت ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات در جهت حل مشکلات تشکر کرد و با تاکيد براينکه هم اکنون و در اين مقطع با رفع برخي مشکلات مديريتي قدم‌هاي بسيار خوبي در اين پروژه برداشته شده و بسياري از مشکلات در حال حل است، خواستار تحمل و بردباري بيش‌تر اهالي مطبوعات و ذي‌نفعان درباره اين پروژه ملي شد و خاطرنشان کرد: طي ماه‌هاي آينده خبرهاي خوشي در اين بخش اعلام خواهد شد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here