اپراتور سوم: صبر داشته باشید; می آییم!

گروه خبری GSM: مدیر کل ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه خواستار تحمل و بردباری بیش‌تر اهالی مطبوعات و ذی‌نفعان درباره این پروژه ملی شد و خاطرنشان کرد: طی ماه‌های آینده خبرهای خوشی در این بخش اعلام خواهد شد.
برای خواندن به ادامه مطلب بروید
به گزارش ایسنا مدیر کل برند و ارتباطات تأمین تله‌کام – در تشریح آخرین برنامه‌های تامین تله‌کام برای واگذاری سیم‌کارت در کشور و اخبار مختلف پیرامون راه‌اندازی این شبکه اظهار کرد: به طور قطع تمامی تلاش صورت می‌گیرد تا به کلیه تعهدات به نحو مطلوبی عمل شود.

او افزود: هم اکنون اتفاقات بسیار خوبی در حال انجام است که این نوید را می‌دهد که پس از تست‌های نهایی و اخذ مجوزهای لازم، سیم‌کارت‌های تامین تله کام با پوشش کیفی و کمی مورد تعهد توزیع شود.

وی به مشکلات موجود در راه‌اندازی این شبکه اشاره کرد و با بیان اینکه در بحث فاینانس با مشکلاتی روبه‌رو بوده‌ایم، ادامه داد: بخشی از مشکلات راه‌اندازی این شبکه وابسته به مسائل فاینانس بوده است که با مساعدت‌های نهادهای مربوطه این مشکلات بحمدالله در حال مرتفع شدن است و سازندگان تجهیزات نیز به تعهدات خود عمل کرده‌اند و شبکه در حال گسترش است.

آرپناهی همچنین از مساعدت‌های وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در جهت حل مشکلات تشکر کرد و با تاکید براینکه هم اکنون و در این مقطع با رفع برخی مشکلات مدیریتی قدم‌های بسیار خوبی در این پروژه برداشته شده و بسیاری از مشکلات در حال حل است، خواستار تحمل و بردباری بیش‌تر اهالی مطبوعات و ذی‌نفعان درباره این پروژه ملی شد و خاطرنشان کرد: طی ماه‌های آینده خبرهای خوشی در این بخش اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *