جیگـر در کلاه قرمزی ممنوع التصویر شد ؟!

جیگـر در کلاه قرمزی ممنوع التصویر شد ؟!

در حالی که خبر ممنوع التصویر شدن «جیگر» یکی از شخصیت‌های برنامه عروسکی «کلاه قرمزی» منتشر شده، تهییه کننده این برنامه می‌گوید که اطلاعی از این ماجرا ندارد.

برای خواندن به ادامه مطلب بروید

به گزارش خبرآنلاین، خبرگزاری میراث فرهنگی به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما اعلام کرده که شخصیت «جیگر» از این مجموعه حذف شده است. دلیل حذف «جیگر» از سوی بخش نظارتی صدا و سیما بد آموزی‌های این عروسک عنوان شده است.

جیگـر در کلاه قرمزی ممنوع التصویر شد ؟!

عروسک «جیگر» یک الاغ است که از نوروز امسال به مجموعه کلاه قرمزی اضافه شد و تکیه کلام او «جگرم» خیلی زود سر زبان‌ها افتاد.

مدرسی تهیه‌کننده مجموعه «کلاه قرمزی» در گفت و گو با خبرآنلاین، در مورد این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و گفت که او در جریان این اتفاق نبوده و چنین خبری را تازه دارد می‌شنود.

برنامه تلویزیونی «کلاه قرمزی» یکی از پر‌بیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون است که پخش آن از اوایل دهه ۷۰ از سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. در ابتدا کلاه قرمزی و پسرخاله شخصیت‌های اصلی این مجموعه بودند و به تدریج شخصیت‌های دیگری چون پسر عمه زا، فامیل دور، گیگیلی، ببعی، آقوی همساده، دختر عمه زا و … هم به جمع عروسک‌های این مجموعه اضافه شدند.

 

باز پخش این مجموعه در شبکه‌های نمایش و جام جم هم با حذف عروسک جیگر همراه شده است. البته هنوز مشخص نیست که برای تولید مجموعه‌های جدید باز هم گروه سازنده اجازه استفاده از این عروسک را خواهد داشت یا خیر؟

 

تاکنون ۳ فیلم سینمایی با حضور کلاه قرمزی و برخی از عروسک‌های همراش روی پرده رفته که هر سه با استقبال مواجه شده‌اند.

 

آخرین فیلم از این مجموعه با عنوان «کلاه قرمزی و بچه ننه» این روزها روی پرده سینماهای کشور است و انتظار می‌رود به پرفروش ترین فیلم سال تبدیل شود.

1 نظر

  1. اگه این خره مسئله داره در قسمت های بعدی رفتارشو درست کنه نه بدینش دست گشت ارشاد

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here