بروک گرین برگ ممکن است شبیه هر نوزادی باشد ولی در حقیقت او یک دختر 20 ساله است. بروک با وجود افزایش سن همچنان از نظر فیزیکی و شناختی همانند یک کودک نوپا است و سن عقلی او را نیز نه ماهه تا یک ساله تخمین زده اند.

به گزارش نیک صالحی او که اهل مریلند است قادر به صحبت نبوده و هنوز دندان های شیری خود را دارد و مانند هر نوزاد دیگری با کالسکه او را حمل می کنند –ولی پزشکان تاکنون قادر به توضیح چگونگی این وضعیت نبوده اند.

دختر 20 ساله ای که بالغ نمی شود

والدینش که به همراه بروک و دختر 17 ساله شان کارلی در یک برنامه تلویزیونی شرکت کرده بودند توضیح دادند که او از سن یک تا چهار سالگی کمی بزرگتر شده و تغییراتی در روند جسمی اش مشاهده شد ولی بعد از آن رشد وی متوقف شده است.

دختر 20 ساله ای که بالغ نمی شود

تاکنون موسسات درمانی بسیار معتبر در امریکا او را مورد آزمایش قرار داده اند ولی هیچ تشخیص رسمی را برای این وضعیت نتوانستند اعلام کنند و در نتیجه آن را سندرم ایکس نامیدند.

دختر 20 ساله ای که بالغ نمی شود

بروک که اکنون 15 سال است که سایز ثابت خود را حفظ کرده است نیازمند مراقبت 24 ساعته والدینش می باشد.و از آنجا که مری او بسیار کوچک است توسط لوله ای که در داخل شکمش کارگذاشته شده تغذیه می کند و گرنه ممکن است غذا وارد شش های وی شده و موجب ذات الریه شود.

آزمایشات نشان می دهد که بروک متولد سال 1993 ممکن است دچار نوعی اختلال ژن باشد که توانایی بالغ شدن را از وی می گیرد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here