نیمار: مسی اگر به سانتوس بیاید می توانیم درکنار هم بازی کنیم

نیمار: مسی اگر به سانتوس بیاید می توانیم درکنار هم بازی کنیم

messi neymar

سایت گل- درحالی که تیم های بزرگ اروپایی همگی به دنبال به خدمت گرفتن نیمار، ستاره جوان باشگاه سانتوس هستند، او همچنان در لیگ برزیل به فوتبالش ادامه می دهد. این ستاره برزیلی هنوز به نقل مکان به لیگ دیگری فکر نمی کند. نیمار در گفتگو با روزنامه ال موندو با لحن طنزآلودی گفت:« در حال حاضر تنها در یک حالت ممکن است که من و مسی کنار هم بازی کنیم؛ آن هم اگر مسی به سانتوس بیاید.این امکان وجود دارد. می توانیم نصف شهرمان را بفروشیم و مسی را بخریم.»

نیمار در ادامه صحبت هایش درمورد حال و آینده نزدیکش صحبت کرد و گفت:« من هیچ چیزی راجع به بارسلونا نمی دانم. بعضی ها مرا در بارسلونا می بینند وروز بعد در مادرید. ولی من تا سال ۲۰۱۴ با سانتوس قرارداد دارم و این تنها واقعیت کنونی من است. رویای من بازی کردن در اروپاست ولی برای هر کاری زمان مناسبی وجود دارد.»

رونالدو و مسی دو بازیکنی هستند که نیمار دوست دارد تا درکنارشان بازی کند و در صحبت هایی به تمجید از مسی پرداخته:« دوست دارم تا درکنار هردویشان بازی کنم. آنچه من دوست دارم این است که مسی به همین درخشش اش با توپ ادامه دهد. من واقعا یکی از طرفداران فوتبال هستم و از همین رو طرفدار مسی هم هستم. کارنامه ورزشی او، الگوی فوق العاده ای است و صفت مناسبی برای تشریح و توصیف بازی مسی وجود ندارد.»

نیمار با درخشش در سانتوس گام در مسیر پله می گذارد ولی دوست ندارد که چنین مقایسه هایی انجام گیرد:« پله یک افسانه است. از آن دسته افرادی که هر ۵هزار سال یکبار به دنیا می آیند.من از اینکه مرا با پله مقایسه می کنند احساس خوشبختی می کنم ولی این مقایسه ها شدنی نیست. او بزرگترین بازیکن دنیای فوتبال است.»

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *