کد آهنگ پیشواز سریال تکیه بر باد

57816372843077848998.jpg (390×278)

آهنگ پیشواز سریال تکیه بر باد

تکیه بر باد، قطعه اول – ٢٢١١٧۴٩
.
تکیه بر باد، قطعه دوم – ٢٢١١٧۵٠

 

داستان تکیه بر باد :

محمد محمدعلی موسیقی متن مجموعه رمضان شبکه تهران با عنوان “تکیه بر باد” به کارگردانی محمود معظمی را‌ می‌سازد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سریال مناسبتی شبکه تهران برای ماه مبارک رمضان پس از تصویربرداری در چندلوکیشن اصلی به حوالی کامرانیه و اختیاریه رسید. ۶۰  ‌درصد تصویربرداری مجموعه تلویزیونی “تکیه بر باد” به کارگردانی محمود معظمی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی که اواخر فروردین ماه در تهران کلید خورده، به پایان رسید.

تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی گفت: این سریال در ۳۰ قسمت و به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه تهران در حال تولید است و گروه به زودی و پس از پایان تصویربرداری در کامرانیه و پارک گفت و گو و… به لوکیشنی ثابت در خیابان اختیاریه  منتقل شدند.

ساخت موسیقی سریال “تکیه بر باد” که همزمان از سوی نیما حسندوست در حال تدوین است و سید محمود موسوی نژاد آن را صداگذاری می کند، را محمد محمد علی انجام می‌دهد.

مجموعه “تکیه بر باد” که یک ملودرام اجتماعی است و عباس نعمتی، طلا معتضدی و محمد محمودسلطانی فیلمنامه آن را نوشتند درباره دختری به نام عاطفه است که با قبول شدن در دانشگاه از شیراز به تهران آمده است و این مسئله سرآغاز اتفاقات گوناگونی است که …

در این مجموعه بازیگرانی چون فرامرز قریبیان، مهدی فخیم‌زاده، افسانه پاکرو، شهرام عبدلی، بهزاد خداویسی، شراره دولت‌آبادی، فلورنظری و حدیثه تهرانی و رضا مولایی گلاره عباسی؛ نگین معتضدی، محمد مهدوی و … ایفای نقش می‌کنند.

معظمی که پیش از این تعدادی از اپیزودهایی از سریال “شاید برای شما هم اتفاق بیفتد” را کارگردانی کرده، برای اولین بار ساخت یک مجموعه مناسبتی را برعهده گرفته است.

دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: حسین فلاح، منشی صحنه:  فهیمه کمالی، مدیرتصویربرداری: فریبرز سیگارودی، عکاس: محمد فوقانی، صدابردار: مهدی صالح کرمانی، طراح صحنه و لباس: سعید آهنگرانی، طراح گریم: مهدیه اعرابی، مدیر تولید: مجید بابایی و دیر تدارکات: مسعود نوروزبیگی.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here