روابط جنسی لذتبخش,رابطه جنسی , روابط زناشویی,آموزش روابط زناشویی,آموزش روابط جنسی,اموزش روابط زناشویی,تمایلات جنسی,عکس تمایلات جنسی,روابط جنسی,میل جنسی,اشتیاق جنسی,اموزش روابط زناشویی,تمایلات جنسی روابط زناشویی عکس تمایلات جنسی,روابط جنسی,میل جنسی،آموزش روابط زناشویی,آموزش تصویری روابط زناشویی, آموزش روابط جنسی,آموزش تصویری زناشویی,روابط جنسی زناشویی,اموزش روابط زناشویی,اموزش روابط زناشویی آموزش روابط زناشویی آموزش روابط جنسی,آموزش تصویری روابط زناشویی روابط جنسی زناشویی عکس,روابط زناشویی

چندین مساله اساسی در یک رابطه جنسی

معمولا سوالات زیادی در رابطه جنسی برای زوجین پیش میاد درست جواب دادن به این سوالات خیلی مهمه چرا که نداستن اصول درست روابط جنسی میتونه مشکلات زیادی رو ایجاد کنه در ادامه داشتن یه رابطه زناشویی خوب رو توضیح دادیم میتونید استفاده کنید. لذت بخش ترین قسمت های بدن زن و مرد در روابط جنسی قسمتهایی از بدن است که لمس آنها نقش مهمی در رابطه جنسی همسر شما و لذت بیشتر دارد. در بیشتر مردها و زنها توجه همسر به قسمتهای دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب بوجود آمدن لذت و میل جنسی و بهبود رابطه جنسی میشود. این صحبت ، صحبتهای ابتدایی هست ولی در ساختن و تغییر پیش زمینه ذهن شما در مورد رابطه جنسی خیلی مهمه ، در ادامه نکاتی که شما حتما باید بدونید رو براتون جمع کردیم

 

یک نکته مهم قبل از تمامی موارد ، خواهش میکنم دوستانی که زیر 18 سال سن دارند در مورد رابطه جنسی زیاد تحقیق نکنند چون فقط و فقط باعث میشه درگیری ذهنی شون پیرامون روابط جنسی زیادتر بشه و نتونن در موقعیت سنی که قرار دارند از قدرت جوانی و همینطور توان هوشی خودشون کامل استفاده کنن ودر گیر مسائلی بشند که زمان رو به رو شدن با اون ها در این سن نیست  ، پیشنهاد ما به این نوجوانان و جوانان این هستش که در مورد ورزش تحقیق کنید چرا که ساختار فکری و روحی قوی تری برای خودتون ایجاد می کنید و می تونید توی روابط جنسی خودتون در آینده خیلی خیلی موفق تر باشید (این صحبتم رو پای نصحیت نذارید لطفا ، خیلی ممنون و تشکر ، ما همیشه به هوش و توانایی های شما و همچینین حس مسئولیت پذیری در مورد پرورش روح و روان جوانان و نوجوانان کشورمون افتخار می کنیم و میخواهیم شما در بهترین وضعیت باشید چرا که شمائید که به زودی  آینده این کشور رو خواهید ساخت ، موفق و سربلند باشید )

 

1 – روابط جنسی یكی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد (بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فكری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست كه خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله روابط جنسی و مسائل زناشویی به فرزندان خود كوتاهی می كنند، که در آینده نزدیک فرزندان خودشون میتونن نتیجه این سهل انگاری رو ببینن .

2- رابطه جنسی یك نوع رفتار است ولی پانتومیم یا حرکت نمایشی نیست و ما باید در رابطه جنسی هم ، از كلام و بیان استفاده كنیم و به طرف مقابلمان بگوییم و از او بشنویم كه ما برای یك رابطه جنسی لذت بخش به چه چیزی نیاز داریم و همینطور انقدر شنونده خوبی باشیم که بفهمیم مسائل زناشویی شوخی نیست و به صحبت ها و خواسته هی طرف مقابلمون هم با گوش شنوا بتونیم پذیرا باشیم

3- باورهای غلط را در مورد رابطه جنسی كه از بچگی در ذهن ما نقش بسته با مطالب جدید علمی عوض كرده و رابطه جنسی لذت بخش را به رابطه جنسی خرافاتی تبدیل نكنیم.

4- برعكس آقایان كه معمولاً فقط از طریق نزدیكی به اوج لذت جنسی می رسند خانمها از طرق دیگر مثل لمس و غیره هم می توانند به این امر برسند این را از بابت این گفتم كه آقایان همیشه در استرس این نباشند كه آیا خانم هم مثل من لذت می برد و چكار كنیم كه با هم به اوج برسیم (خصوصاً در اول ازدواج معمولاً این امر شدنی نیست) و به تدریج شاید عملی شود.

5- هیچوقت از رابطه جنسی به عنوان سلاح استفاده نكنیم (گاهی مردها رفتاری از خود بروز می دهند كه بعضی از زنها فكر می كنند كه رابطه جنسی یك اسلحه در دست آنهاست.و از رابطه جنسی برای رسیدن به بعضی از خواسته های خود استفاده می كنند) البته شاید این كار در ابتدا مفید به نظر برسد ولی اثرات تخریبی آن در آینده نزدیك تمام ابعاد زندگی را در بر خواهد گرفت.

6- رابطه جنسی تنوع زیادی دارد و هیچ ارتباطی به شرط رعایت بهداشت آن، از نظر علمی و حتی شرعی مضر نمی باشد.پس زن و مرد با مشورت هم همه ارتباطها را می توانند امتحان كنند و آنها را كه لذت بخش تر است ادامه و بعضی ها را متوقف كنند. فهمیدن اینكه طرف مقابل از چه چیزی لذت می برد یك هنر است و زن و مرد هر چه هنرمندتر باشند زندگی خوب و لذت بخش تری خواهند داشت. نوازش سینه ها ، لمس با زبان ، نوازش رانها ، لمس كلیتوریس، لمس نقطه g ، ارتباط دهانی وبسیاری مسائل دیگر … پس خانمها و آقایان سعی كنند سفرهای اكتشافی در طرف مقابل خود داشته باشند.

7- در روابط جنسی موفق باید اضطرابها و ترسها كنار گذاشته شوند: مهمترین آنها ترس از بچه دار شدن در طی رابطه جنسی است این ترس می تواند به صورت كاهش لذت جنسی، عدم لذت جنسی در زن، انزال زودرس و بسیاری مشكلات دیگر بروز نماید .

8- خانمها توجه كنند رابطه جنسی یك قسمت از رابطه زن و مرد هست و قسمت شروع هم می باشد پس راجع به آن واقع بین باشیم.آقایان هم توجه كنند كه رابطه جنسی تنها رابطه بین زن و مرد نیست.
توجه شود كه بر خلاف عقیده عوامانه با بچه، هیچ مردی را نمی شود به زندگی پایبند كرد اینكه می گویند تا ازدواج كردی بچه دار شو كاملاً تحریف شده است . باید اجازه داد وجوه مختلف ارتباطی بین زن و مرد (با چاشنی رابطه جنسی لذت بخش) آرام آرام مستحكم شود .

9- خانمها معمولاً نگران رابطه جنسی در شب زفاف هستند. مسائلی از قبیل : آیا درد دارد؟ آیا خون دارد؟ و غیره.پس آقایان بدون توجه به خرافات شب زفاف و شب اول زندگی مشترك را به رضایت همسر خود اختصاص دهند و سعی نكنند با زور و فشار و اذیت اهداف از پیش تعیین شده خود را دنبال كنند چه بسا همین مسئله عواقب وخیمی را در زندگی آینده آنها پیش می آورد(پس لذت برای شبهای دیگر و رضایت برای شب زفاف )

10- كانال واژن،حفره ای روی هم خوابیده می باشد كه بعد از ازدواج طول و قطر آن با آلت تناسلی همسر تطابق پیدا میكند پس آقایان وخانمها استرس كوچكی و بزرگی آلت را از خود دور كنند و به نكات دیگر و مهمتر ارتباط جنسی توجه كنند.

ولی آقایان می توانند حتی بعد از اینكه خود به اوج لذت رسیدند با ادامه دادن مطالب پیش گفته راه رسیدن خانم به نقطه اوج را فراهم نمایند.و دست آخر اینكه رابطه جنسی زیاد و مكرر با همسر هیچ عارضه ای ندارد و روی قوای جسمانی و سلامتی فرد نه تنها مضر نیست بلكه بسیار هم مفید می باشد به شرط اینكه به رابطه جنسی به عنوان یكی از ابعاد بسیار مهم زندگی نگاه شود.

استفاده از تریاك، مواد نیروزا و غیره هیچ اثر مثبتی بر روی رابطه جنسی ندارد و در آینده صدمات برگشت ناپذیری را سبب خواهد شد ، پس بهتر است هر مشكلی در معاشقه پیدا كردید سریعاً به پزشك خود اطلاع داده و درمان متناسب را بگیرید. و هیچوقت رابطه جنسی را مسئله بی اهمیت تلقی نكنید.

490 نظرات

  • سلام  خیلی موضوعات خوب و قابل قبول را ارائیه کردید من خیلی خوش اومد من این عمل را باخانم قبلا عملی کردم بسیار لذت بردم و حالا هم این  کار را میکنم خیلی لذت بخش واقعا که حال میکنید من از خانم ها خواهش میکنم که این کار را باشوهر ان شون انجام بدهند تا موجب آرامش همسران شون بشن ممنون از شمام

   • راه های کنترل و روش های کم کردن و از بین بردن قوای شهوت و تمایلات جنسی زناشویی برای جوانان مجرد:
    باید دانست زمانی که شهوت و تمایلات زناشویی را برای بقای نسل در وجود انسان قرار داد و برای کنترل و ارضای آن ازدواج دائم را قرار داد و به آن سفارش بسیار نمود
    اما اگر در کل شرایط برای ازدواج فراهم نبود باید چه کار کرد؟! چگونه باید از ایمان و پاکدامنی خود مراقبت نمود؟!
    باید دانست اگر کسی حقیقتا و از سر اخلاص بخواهد خود را حفظ کند خداوند نیز او را یاری خواهد کرد. البته برای این کار ما دستورات عملی هم در دین داریم که در اینجا با استفاده از بعضی روایات و دستورات بزرگان دین به برخی از شیوه های کنترل شهوت اشاره می نماییم:
    – روزه گرفتن و در صورت عدم امکان آن، کم غذا خوردن بطوری که روزی بیشتر از دو وعده غذایی نخوردن.
    – نخوردن غذا های تحریک کننده مانند: پیاز، خرما، تخم مرغ،غذاهای چرب یا پروتیینی با کالری بالا و…
    – خوردن موادی که شهوت را کم می کنند، مانند: آبلیمو، کافور، سرکه(که مالیدن آن به بدن هم موثر است) و…
    – کنترل چشم و نگاه نکردن به نامحرم و ندیدن صحنه های حرام یا تحریک کننده، مانند: فیلم ، عکس و… پورنو این مورد بسیار مهم است زیرا انسان اگر ورودی های خود را یعنی چشم و گوش را کنترل کند و اجازه ندهد بدی ها و گناهان وارد وجودش شوند، آنگاه خروجی هایش یعنی اعمال ، رفتار و… هم خوب و درست می شوند. و از گناهان فرسنگ ها فاصله می گیریم. زدست دیده و دل هر دو فریاد — که هرچه دیده بیند دل کند یاد.
    – از بین نبردن و نتراشیدن موهای زائد بدن چون باعث تضعیف قوای جنسی می شود.
    – دوری کردن از خوردن غذاها و لقمه های حرام و استفاده از غذای حلال و پاک.
    – در حالت جنب نبودن و داشتن وضو و با وضو بودن که باعث ایمن و دور شدن از وسوسه شیاطین می شود.
    – ورزش کردن و تحرک بدنی برای سوزاندن کالری های انباشته شده و اضافه بدن و دوری از تنبلی و تن پروری.
    – مشغول کردن فکر و اندیشه خود به کار و فعالیت و دوری از بیکاری و آزاد گذاشتن و رها کردن فکر و اندیشه به سمت افکار و تخیلات نادرست.
    – تنها و دمر(به شکم) نخوابیدن.
    – زیاد استغفار کردن.

 1. با سلام دکتر دادخواه هستم دبیر کانون مشاوران ایران وب سایت اصفهان پاتوق را دیدم و اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه های روانشناسی و مشاوره در آن مشاهده کردم در صورت نیاز به مشاوره رابطه جنسی یا مشاوره زناشویی به وبسایت رسمی کانون مشاوران ایران مراجعه فرمایید. متشکرم بابت سایت خوب شما  

  • سلام   من رابطم  با همسرم هروروز    رو به سردی  میره  بعد از 7 سال لطفان    را هنمایم کنید

   • سلام وقت بخیر برای مطلب فوق چند نکته لازمه عنوان بشه
    1 دلایل سردی روابط را صادقانه بنویسید
    2 انتظارات همدیگه رو بشناسید3به احساسات همدیگه احترام بذارید
    3 درکنارهم باشید اماهمدیگه رو اسیر نکنید,سخت گیری وپلیس بازی نکنید
    4 درنوع ارتباطتان تغییر ایجاد کنید
    5 برای خودتان زندگی کنید
    6 ازکلمات مثبت مثل دوستت دارم استفاده کنید
    7 دنبال مقصرکردن هم نباشید
    8 اجازه ندید کسی وارد زنگیتون بشه
    9 هروز صبح به هم لبخند بزنید وبه زیباییهای هم توجه کنید نه تکرار نیش زبون وانتقام گیری ولج کردن

   • خونه خراب کونه آهن که نیست هروز هروز معلومه که رو به سردی میره بپا یخ نزنه

  • باسلام و عرض ادب سوالاتی داشتم در رابطه با روابط جنسی دختری هستم 35 ساله  تا به جال با کسی نبودم و صبر کردم تا برنامه ازدواجم حل شود این اواخر نیاز های جنسی فشار میاورد علاوه بر تنهایی چه کار کنم مرتکب گناه نشم خودارضایی هم نداشتم خدارو شکر  مممنون میشم راهنماییم کنید

   • با عرض سلام شما تو مرحله اول باید ببینی این مشکل از کجا ناشی میشه یه سری ناهنجاری وجود داره  که اختلالتی در سیستم جنسی هم ایجاد می کنه

    این ک شما در حال حاضر چه اخطلاطی دارید باید به دکتر مراجعه کنید  و با رژیم درمانی و ورزش های خاص میتونن شما رو همیاری کنند تا بتونید کنترل بهتری روی شرایط  جنسی خودتون داشته باشید

     

    • با سلام.مسائل جنسي تو مملكت ما با يك استاندارد و شرايط خاصي دنبال ميشه.آموزشها اصلا وجود ندارند.چون مسائل جنسي هنوز بصورت يك سوال باقي موندند.به هر حال شهوت از ريشه خشم و ترس بلند ميشه .پس از ارضاء جنسي آدمها راحت ميشن.و اين دليل بر فروكش كردن خشمه.خشم ،خشونت،مهرباني،بخشايش همه و همه از انرژي هاي موجود عاطفي و جسمي هستند.از بين رفتني نيستند بلكه از نوعي به نوع ديگري اگر آزاد نشوند تبديل خواهند شد. خود ارضايي گناه است یا خیر .به هر حال بهتر زودتر ازدواج كني.و در مقابل احساسات جنسي نميتوني مقاومت كني چون مقامت باعث از بين بردن غريضه جنسي اون هم تو اون سن و سال ميشه.

    • سلام وقت بخیرخسته نباشید
     چیکارکنم که همسرم سراغ فیلم وعکسای مبتذل نره ممنون میشم راهنماییم کنید؟

     • با سلام

      ببینید یه سری موارد هست که باید به صورت که حتما باید ریشه یابی بشهه یعنی اینجوری نیست که یه الگوی خاص داشته باشه و بشه طبق اون درمان کد باید حتما پیش رواندرمان مراجعه کنید

      اما نکات کلی که وجود داره اینه که گاها دیده میشه زوج ها یه سری بحث جدید مبنی بر تکراری شدن رو مطرح می کنند که این خودش یه نوع چالش هستش و باید بر مبنای درک درست راه های جدید رو امتحان کرد ، اصولا فهم تازگی میاره یعنی چی یعنی زمانی که شما و همسرتون سعی کنید تو یک راه با هم همکاری داشته باشید میتونید به هم زدیک باشید که متعاقبا باید توی این راه یه سری رفتار هار ور انجام بدید مثلا چی مثلا بیاید هم رو تشویق کنید باید جاهایی که احیای میکنید شریکتون ضعیف عمل میکنه باید روحیه بهش بدید هدایتش کنید به بهتر شدن
      متاسفانه این جریان یه کم دیر دیر اتفاق میافته و توی سن های بالا متوجه میشن و دیدن عینن که رابطه عتطفی پدر مادر تو سن 50-60 سالگی یه دفعه به اوج خودش میرسه این به خاطر همون درک متقابل و یاد گرفتن حل کردن مشکلات با هم هستش

      سرزنش کردن ، ایراد گرفتن های مکرر و نادرست ، تحقیر کردن ، مقایسه کردن های نا بجا و به جا نه بهصد همکاری و همفکری بلکه برای داغون کردن طرف مقابل و………… باعث میشه متلاشی بشه این زندگی

      ولی برای همه نمی شه یه نسخه رو پیچید و باید هر کس برای درمان خودش شروع کنه به کنکاش در درون خودش و بعد برای پیدا کردن راه درمان به متخصص مربوطه مراجعه کنه

     • با سلام برادر عزیز تو باید خودت رابطه خود را باهمسر خود لذت بخش تر کنی طوری که از فیلم سکس بهتر باشه وهیچ نیازی به استفاده از ابزار فیزیکی نیست برادر تو خودتو درست کن همسرت خودش درست میشه

   • سلام:دختر عزیز اگه بخوایم وارد بحث چرا ازدواج نکردید؟بشیم خوب حتما دلایلی دارید اما سعی کنید  ابتدا واسه ازدواج سخت نگیرید در ثانی با روزه،زیارت عاشورا ،حمام سرد کردن، وبطور کلی ذکر به آرامش برسیدو. ازدواج  رو سخت نگیریر

    • من ازدواج رو خیلی دوست دارم ، چون مادر بودن رو و همسر بودن و عشق رو دوست دارم ، ولی وقتی با آقایون نسل جدید برخورد می کنم ، کاملا ناامید میشم و پا پس می کشم .

     • من یه همدم می خوام مردم از بی کسی ، خدایا زودتر بذارش تو کاسمون بخدا مردیم

   • سلام پیشنهادمی کنم به مدت 40روززیارت عاشورا بخوانی حتما حاجت شما برآورده می شود100%

   • ورززززززززززززززززززززززش ورزش وووووووووووووووووووووووووووووووورزشششششششششششششششششششششششششششششش
    ورزش ورزش شادابی نشاط همی چی تو ورزشه اللللللللللللللللو باید روزی 3-4 ساعت ورزش کنی منم هم سنتم رفتم دکتر یه کم غذا های چرب گفت نخور و بعدم رفتم پیلاتس الان خوبم البته جریان ماله 2 سال پیشه ماله من ولی دیگه ورزش کردن روم موند تنها چیزیم که باهاش حال کردم همین ورزشه بود( یه عالمه انرژی ممثثثثثثبت برات میفرسنم )

   • سلام
    منم خودم 32سالمه هنوزم ازدواج نکردم.واقعن زن مایه ی آرامشه؛
    ان شاء الله تمام جوونا بتونن ازدواج کنن.
    آمین
    مصطفا بهبهانی

   • سلام به نظرم از دوستات بخواه یه شوهر خوب پیدا کنن برات زیاده والا الان مشکل اینه که نمی تونن آدم ها با هم رابطه برقرار کنن اگه کسی تو فامیل یکی رو داشته باشه که بزرگ فامیل باشه و فامیل براش مهم باشه این مشکلات پیش ننمی یاد به نظر من با یه بزرگترت یه مشورتی بزن و بگو برات یه شوهر خوب پیدا کنن

   • والا خیلی از مرد ها هم الان هستن که تو این سن و سال می خوان ازدواج کنن من خودم یکیش اما چون جایی نیست با هم آشنا بشیم همه باید به این بسپاریم به اون بسپاریم خوب میشد جایی بود که بشه با هم آشنا بشیم

   • منم 32 سالمه اگه راهی پیدا کردی بیا اینجا بنویس من میام سر میزنم

   • از دوستاتون بخواهید اگه کیس مناسب ازدواج میشناسن بهتون معرفی کنند والا خودت باید به فکر خودت باشی ، بلاخره یجوری باید رابطه شکل بگیره دیگه ، به دوستی به عمه ایی عمویی خاله ایی فک و فامیل شما رو معرفی کنند برا ازدواج خیلی سریع ایشالله کاردون را بیافتد

   • سلام،من۳۱سالمه ،شما اینهمه پیشنهاد میدین چه فایده،اول باید مشکل دخترای سالمی مثل من رو که نتونستن ازدواج کنن و مشکل اینه که سن ازدواج رفته بالا و یکی دیگه این که انتخاب به دلیل سلیقه ها ی مختلف سخت شده،میترسی قبول کنی بعد منجر به طلاق بشه.

   • شما واسه اینکه مرتکب گناه نشید بهتره سریعتر ازدواج کنید پیدا میشن پسرهایی که سنشون رفته بالا و دنبال همدم میگردن

   • سلام ، دخدر شوور کردی یا این ها که بهت گفت این آقای مسئول سایت تاثیر داشت

   • من پسری 37 ساله هستم تا حالا ازدواج نکردم ای کاش میشد بریم یه جایی بگیم آقا یه راهنمایی بدن بهمون من زیادم پولم ندارم لامصب

    • سلام
     ازدواج به پول نیست خدامیگه ازتوحرکت ازمن برکت من 19سالگی ازدواج کردم واصلاپول نداشتم ودرس هم میخوندم وقتی دیدم دارم به گناه میفتدم اقدام به ازدواج کردم والان23سال دارم وخداوندبه من همسری داد که اصلا تمایلی به مادیات نداشت وعروسی نگرفتیم وپدرم بادیدن این شرایط ماروبه سفرحج فرستاد

     • اقای م ک با سلام,به قول خودت از تو حرکت از خدا برکت!!!!قبلا راحت میشد ازدواج بکنی باهمون سن نوزده سالگی که شما میگین!!برو هرجا زحمت بکش پول نیست,امسال من با این خرج و مخارج از کجا بیارن ازدواج بکنن؟؟؟بخوای یه ازدواج ساده بگیری حداقال پنجاه تومن لازمه داداش
      پس یه کم معقولانه بحرف

   • عزیزم ، این ی تصویر ذهنیه که برای خودت ساختی من الان شوهر کردم ، یعنی قبطه جایی که تو هستی رو میخورم

   • شما چرا نتونستید جفت خودتون رو پیدا کنید دخترا که خوب بلدن کیس مورد نظرشون رو به طرف خودشون بکشند ؟ ( شما بلد نیستی این کار رو بکنی )

   • انشالله مجرد هایی مثل من و شما هر چه زودتر بتونیم شریکمون رو پیدا کنیم
    بخدا من که دیگه خستم احتیاج دارم یکی منتظرم باشه دوستم داشته باشه ولی چه کنیم که تنها هستیم فعلا ، خدایا کمکمون کن تو رو به امام علی قسمت میدم نزار تنها بمونیم

    • انشاالله اقاافشین
     ولی خداکنه بعدازدواجت همین تفکرروداشته باشی همسرمن هم همینطوربودولی حالااحساس میکنم براش تکراری شدم بااینکه سه ساله ازدواج کردیم

   • سلام.
    در جواب شما باید بگم که تنها یک راه برای به گناه نیفتادن و خود ارضایی وجود داره که هم موجب لذت و ارامش میشه هم موجب خالی شدن فشار جنسی و روحی از افراد میشه ازدواج موقت از یک روز تا یک سال که شرایط خاص خودشو داره، ولی خودم شخصا توصیه نمی کنم ، میتونید به موسسات آشنایی ازدواج یا این ها که واسط هستند هم بگید معرفیتون بکنند که براتون کیس های خوبی پیدا می کنند

    موفق باشید.
    یاعلی

  • باعرض سلام وخسته نباشید من 34 ساله هستم که 14 سالگی ازدواج کردم 31 سالگی جداشدم الان یک ساله ازدواج مجدد داشتم هم همسراولم نسبت بمن سرد بودهم الان دومی که این قضیه خییلی آزارم میده هرکاری که شاید بقیه زنهانکنن من انجام میدم ازبهداشت واندام حرف اول میزنم اما متاسفانه بهم توجه نمیشه

   • حتما پیش مشاور مراجعه کنید ، ما در این جا دقیقا نمی دونیم مشکل از شماست یا همسر شما برای همین یه مشاور میتونه خیلی کمکتون بکنه

  • اولین باره با یه دخترهم نظر میشم و از مسئولان سایت برای درج اطلاعات خوب و همچنین مخالف عفت عمومی نیست تشکر می کنم

 2. من که شوهر ندارم اما در آینده ازش حتما استفاده میکنم.مرسی

 3. چی میشد منم زن داشتم این اطلاعات را روش پیاده میکردم اما هنوز دانشجوی حقوق هستم و19سالمه باشه4یا5 ساله دیگه 100../.. انجامش میدم

  • والا شما اول باید مرد شی ، بعد از اینکه مرد شی و توستی پس یه زندگی بر بیای بابا جون به این چیز ها هم میرسی

  • سلام اقامحسن اشکال نداره منم دانشجوهستم ولی19سالگی زن گرفتم والان23سال دارم وزندگی خوبی دارم چونکه خداخودش روزی رومی رسونه والبته منم تلاش میکنم فقط ازش بخواه خالصانه

 4.                          سلام بابت مطالب خوبتون مرسی . ولی روی روابط من با همسرم جواب نداد آخه دو ساله به دلیل مشکلی فقط همدیگر را تحمل می کنیم خیلی سعی کردم بهتر بشه نشد که نشد.                     

 5. سلام.مطالب آموزنده بودولی کامل نبود ناقص هم زیاد داشت.نقاط تحریک آمیزوحساس بدن زیادهست اما شما فقط به جزئی ازمسائل پرداخته اید.وسانسور زیاد کردید.به این میگن خودسانسوری

  شما فقط به گردن پشت شانه گوش لبهااشاره کرده اید که اینارو ازیه بچه 7ساله هم بپرسی میدونه چون اینا ظاهریه.اما یه نقاطی ازبدن هست که ظاهری وبیرونی نیست یعنی درخارج بدن قابل مشاهده ورویت نیست بلکه باطنی ودردرون بدن هست شما باید به اونا اشاره کنیدونحوه ماساژدادن اونارو به مایاد بدید.متشکرم

  • دوست عزیز هدف از ارئه این مطلب آشنایی اولیه با این مکانیزم هستش تا همه بدونیم که این موارد هست و میشه رواط خانواده رو مستحکم تر کرد  و در ارائه کامل این مطلب عزیزان برای این ک شبهات زیادی در ارائ کامل این مقاله بوجود میاد ما از ادامه اون خود داری کردیم 

 6. من که مجرد هستم اما واقعآ دروبط خانوادگی هم تآثیر میگذارد>

 7. من شوهر ندارم ولی کلی لذت بردم تما درآینده استفاده میکنم

  • سلام واقعا مطالبش اموزنده بود من مجردم ولی کلی این مطالب به دردم خورد امید وارم برای اینده هم این ماطلب به کارم بیایند

  • خانم کاملیا و دخترای مجرد محترم هر وقت شوهر کردید بیایید این مطالب در مورد رابطه زنا شویی رو بخونید الان براتون یکم زود نیست آخه خبری نیست این همه می خواین بدونین سر وقتش می فهمین هیچ خبری هم نبوده انگاری

  • سلام . یه نکته برام جالب بود . اول اینکه عزیزان مجرد توی محیط های این چنینی بدنبال چی هستن؟ لازم به تذکر هست که عزیزان سایت بدونن که انتشار این مطالب فی النفسه چون جنبه آگاهی بخشی داره مشکلی نداره مع الاسف دوستانی که وارد سایت میشن لطف کنن اگه مناسب سنشون نیست نیان مطالب رو بخونن و این رو فرهنگ کنن نباید که حتما زور بالا سرتون باشه که آخه خودتون هم یواش یواش یاد بگیرید یه سری چیز ها رو رعایت کنید

 8. سلام خیلی ممنون ازسایتتون و مطالب خوبتون اما میدونید چیه؟ ازوقتی که من سعی کردم از این روش برای سکسم استفاده کنم دیگه شوهرم ول کنم نیست یا از سرکار زود میاد یا نمیره سرکار که بمونه خونه تا به قول خودش از این مدل سکسا داشته باشیم اه دیگه خسته شدم بدبختی اینه اخه نمیدونم چرا پریود نمیشم تا حداقل یه نفس راحتی بکشم اخ از دست سایتتون 

  • عجب رویی داری اومدی اینجا نوشتی ها من که فقط حرصم گرفته تو چه رویی داری آخه کسی از این چیزاش رو میاد مینویسه توی یه سایت

  • سلام بسیارخوب هست به که به هدفت رسیدی حالا لطفا سعی کن مدیریتش کنی در جهت تکامل خودت و شوهرت چون اینم یه مرحلس و طی میشه و باید سیر تکاملی رو به سمت های خوبی ببری

  • وای وای خدا چه کنم بیچاره شدم همسر منم ول کن نیست هر چی بش میگم بابا بیچاره شدم دیگه زوری به بدنم نمونده ول کن نیست

  • خوب خدا رو شکر کن ما خیلی رابطمون سرد شده و دنبال یه راهیم بتونم دوباره رابطمون رو گرم تر کنیم ، می خوایم بریم پیش روانکاو اما نمی دونیم پیش کی بریم

  • خواهش می کنم ما هم امید واریم در آینده زندگی بهتری داشته باشید

 9. سلام.مطالب جالبی بود و البته کمی ناقص.خوشحال میشم اگه امکانش باشه مطالبتون رو برام ایمیل کنید.البته مادر وبلاگمون کمی از این دست مباحث همسران داریم.باتشکر

   • ممنون از مطالب خوب تان من با همسرم داشتیم می خوندیم احساس می کنیم باید بیشتر توضیح بدید

   • خدا قوت میگم خدمتتون ، درست میفرمائید همه این مطالب رو بلد نیستن من جمل خود من تازه عقد کردم ولی تازه دارم با این مطالب آشنا میشم ، 2 هفته دیگه عقدمونه برامون دعا کنید زندگی گرمی داشته باشیم

    • خیلی ممنون ، انشالله زندگی سالم و پر از نشاط و سرفرازی داشته باشید

 10. واقعن من که علاقم به دونستن کاملتر این مطالب جنسیم خیلی زیادشده 

 11. رابطه ی جنسی باید هفته ای یک بار انجام بگیرد که لذت بیشتری برای زوجین داشته باشد وگرنه زوجین از هم زده میشئند وتاثیر بدی برزوجین دارد

  • سلام دوست عزیز چه اشکال داره رابطه جنسی سه روز در هفته باشه

   • توی نظرات توضیح دادم دوست عزیز ، استهلاک فیزیکیتون بعد از 45 سالگی دو برابر افرادی هستش که رابطه جنسی هفته ای یا دو هفته ایی یکبار دارن

 12. تشکر بابته اطلاعاته خوبتون ممنون امید وارم اطلاعات بیشتری در اختیارمون بذارید

 13. ممنون خوب بود.نخونده همشو بلد بودیم و اجرا میکردیم.5ماهه ازدواج کردیم رابطه جنسیمون هر روز داره گرم تر و عاشقانه تر میشه…خدارو شکر

 14. اطلاعاتتون ناقصه میشه بیشتر بزارید اگه ممکنه خیلی ها استفاده کردن

 15. قشنگ بود ولی اکثرشونوهمه بلدن جزییات عنوان میکردین جالبترمیشد

 16. ممنون میشه یه کم در مورد کسایی که رابطه جنسی غیر متعارف می خوان بیشتر صحبت کنید

  • خیلی ممنونم به خاطر توجهتون و از این که به ما دلگرمی میدید این بزرگترین هدیه شما خوانندگان عزیز به ما هستش و ما سعی می کنیم  انشالله با قدرت بیشتر این کار رو ادامه بدیم

 17. اندازه الت مردان ایا تاسیری در ارگاسم زن دارد?اگر دارد اندازه ی ان چقدر باید باشد تا مشکلی پیش نیاید

  • بله تاثیر دارد ولی ب چه صورتی اندازه طبیع ی چیزی  بینه 12 تا 16 سانتی متر در حال نعوض هستش و تبلیغات منفی مثل بزرگ کننده و ….. این چرت پرت ها باعث شده شک بزرگی توی دل افراد ایجاذ بشه که ایا سایز آلت تناسلی  باید خیلی بزرگ باشه

   باید بدانید که واژن خودش رو روی سایز آلت تناسلی تطبیق میده و بعد از چند وقت فرم خاص آلت همسر خوذش رو می گیره

   رابطه جنسی 80 درصد یک رابطه عاطفی هستش و سیستم فیزیکی وقتی در حالت نرمال باشه به بهترین شکل ممکن جوابگوی نیاز های شما هستش

   داشتن ارتباط سالم و احساست خوب و معغول نه تنها در زابطه جنسی بلکه در تمام امور زندگی شما باعث تعادل میشه و کمک می کنه به این که زندگی زیبا تری داشت باشید 

   در کل اگر می خواهید رابطه جنسی بهتری داشته باشید روی تعادل در همه زمینه های فکری و فیزیکی تمرکز کنید ( فقط آلت جنسی مهم نیست و به همه موارد باید دقت داشته باشید )

 18. سلام خیلی عالی بود و میشه بگید ایا اشکالی داره توی دوران بعد از عقد داشتن این رابطه خوب هست یا نه

  • سوال سختیه کلا بر می کرده به این که شما و شوهرتون توی چه فرهنگی هستید برای بعضی ها سخته داشته باشند برای بعضی ها نه در کل یه سوال خفنیه

 19. سلام. عالی بودولی اگه تصویری باشه بهتره آخه منو شوهرم تازه 2 ماهه ازدواج کردیم و سنمون هم 22ساله.

 20. سلام به همگی.ممنون ازمطالبتون

  من وخانمم ازاین متدهااستفاده کردیم ولذت فوق العاده بردیم

 21. سلام من و همسرم مطالبتون رو خوندیم گرچه ابتدایی بود ولی خوب بود منتظر مطالب بیشتریم

 22. عالی بود بابا سرحال ها
  به دوستم که تازه ازدواج کرده گفتم بیاد همین جا

 23. من ١٨ سالمه توي ١٢ سالگي دچار اين حادثه شدم و به دليل کارهايي که ان مرد انجام داد ناحيه جنسي من پاره شد و طبق گفته دکتران بايد عمل ميشدم و همين اتفاق هم افتاد  موقعي که بدنم را براي عمل برهنه کردند و نگاهم به ناحيه شرمگاهي بدنم افتاد بسيار ترسيدم و گريه کردم و در طول عمل به علت اينکه داروي بيهوشي برايم مضر بوده قسمت اسيب ديده را بي حس کردند پس از عمل بسيار احساس سوزش ميکردم هنوزم که ۶ سال گذشته دچار اين درد ميشوم و هفته اي يک بار به دکتر ميروم هنگام معا ينه چون بايد پاهايمان را     بکشيم تا توان معاينه را داشته باشند قسمت شرمگاهيم بسيار ميسوزد و درد ميگيرد  و هر وقت اب به اين قسمت ميخورد بسيار ميسوزد براي ضد عفوني هم بايد ماده اي را روي ان قسمت بمالم  که در اين موقع هم احساس سوزش فراواني ميکنم  مواقعي هم که کسي دست به پشتم ميزند يه احساسي بهم دست ميدهد  و تمام ان لحضات در ذهنم مرور ميشود ايا من در اينده وقتي ازدواج کردم ميتوانم با شوهرم رابطه جنسي داشته باشم؟

  • با سلام  و عرض معذرت به خاطر دیر جواب دادن بنده به علتاینکه با چند تن از دوستان مشاور خود برای شما داشتم کمک می گرفتم

   در مورد شما چند نکت وجود داره

   اول از این که باید قبول کنید که تمامی احساس هایی ک در درون شماست قابل تغییر هستند و باید بهشون بها بدید تا تغییر کنند

   در مورد تاثیر سیستم فیزیولوژیک بر روی رابطه جنسی باید بگم که مهم هستند و تاثیر دارند اما بعد از ازدواج مشکلات شما احتمال زیاد قابل حل هستند ( منظور توانایی خوب در رابطه جنسی هست )

   اما در مورد این که شما باید چه کار بکنید اینه که باید حتما و حتما به پیش مشاور برید و سعی کنید که روان خودتون رو بدون مصرف دارو و فقط با عملگرایی مثل پرورش دادن شناخت بهتر از خودتون درک واقعیات و  فعالیت های هنری ( حتی ریختن یه مقدار رنگ روی دستتون ( یعنی خیلی مهمه ) تغییر بدید  این رو هم لازم میدونم بهتون بگم که مشکل شما کاملا قابل حله ولی زمانی ک خودتون به خودتون به قبولونید که میتونید )

   دوم این که شما مشکل روحی که براتون ایجاد شده فعلا عامل نگهدارنده در روح و روانتونه پس باید این قسمترو تغییر بدید اینم تنهایی میشه ولی خیلی خیلی سخته و باید به نظر ما کمک بگیرید تا بتونید انشالله این مشکل رو بر طرف کنید

   نکته آخر هم اینه که شما باید سعی نید یک سری موفقیت در زمینه های شخصی بدست بیارید چون کمک میک نه به شما تا باورتون در زمینه این که شما میتونید تغییرات زیدی بکنید داشته باشید 

   اول از درگاه منان تقاضای سلامتی شما رو می کنیم و در مرحله بعد می خواهیم که از خودتون به خودتون کمک کنید و انشالله سلامتی کامل رو بدست بیارید (نیاز به مشاوره در شما خیلی س میشه از یک مشاوره قوی کمک بگیرید )

  • می خواستم یه چیزی بگم شما عبادت کنید و یوگا کار کنی باعث میشه تمرکزتون بالاتر بره ، ضمنن به مطالب آموزشی مدیتیشن هم یه سری بزنید خیلی کمک میکنه

 24. مطالبتون خوب و آموزنده بود من دوسال ازدوآج کردم 18سالمم هست .آیا داشتن رابطه تو عقد درسته ???

  • آره اقای محمد به نظر منم همین درسته ،یه سری حرمت ها از بین میره باعث میشه یه سری چیز ها زودتر رو بشه چون بعد از ازدواج که باشه بلاخره کنار هم هستن چشمشون رو یه سری چیز ها می بندن ولی قبلش که باشه همه چیز ها رو زود زود می خوای فکر می کنی همینه و آدم به خودش اجازه نمی ده یه سری رابطه های خیلی قشنگ رو کنار همسرش درک کنه

 25. سلام من ازدواج نکردم ولی بخاطره اینکه از سایتتون استفاده کنم سعی میکنم تا هفته ی دیکه شوهر کنم.خوبههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • عجله نکن عزیزم خبری هم نیست صدای دهل از دور قشنگه ، هر چیزی باید درست و درمون جلو ببری باید حواست رو جمع کنی کی به کیه اینجوری باشی سرت شیره میمالن

 26. سلام.من سه ماهه ازدواج کردم فقط یکبار رابطه جنسی داشتیم بخاطر ترس زیاد من دیگه رابطه ای نداشتیم.لطفا برای از بین بردن ترس راهنمایی کنید.ممنون

  • با عرض سلام ببخشید که دیر شد

   اول از همه باید خدمتتون بگم روش هایی که ما به شما پیشنهاد میدیم  نمی تونه راه کاملی باشه چرا چون شناخت درستی از شما و همسرتون نداریم و راه های کلی رو خدمتتون عرض می کنیم اما توصیه بنده به شما اینه که حتما پیش مشاور برید  و اما راه های که ما به شما پیشنهاد میدیم

    

   اول یه تکه کاغذ بردارید و دید خودتون نسبت به رابطه جنسی قبل از اولین رابطتون رو یادداشت کنید بعد احساسی که بعد از رابطه جنسی داشتید رو یادداشت کنید  و بعد از 3-4 روز این  کاغذ رو مطالعه کنید

   بعد شروع کنید به مقایسه در مورد اینکه  چه دیدی داشتید و چه تجربه ایی به دست آوردید حالا شناخت واقعی تری از احساسات خودتون دارید  به عبارت بهتر میتونیم بگیم دید دقیق تری پیدا کردید و الا میتونید علل ترس هاتون رو ریشه یابی کنید

   بعد از ریشه یابی احتمالات زیادی وجود داره که حتما و حتما با همسرتون این مسئله رو در میون بذارید چرا که فعالیت جنسی یه فعالیت گروهی هستش و میتونید به تو بهتر شدنش کمک کنید

   زمان زیادتری رو با هم سپری کنید که شامل لحظات عاطفی تر بیشتری باشه به نفع هر دوی شماست چرا چون درک بهتری پیدا می کنید نسبت به روحیات هم و عکس العمل های بهتری در تمام رابطه های دو نفره خودتون پیدا میکنید

   در آخر میتونم بگم مشاوره حضوری خوب دو نفره میتونه کمک شایان توجهی به شما بکنه

 27. سلام. مطلب خوبیه ولی ای کاش بیشتر توضیح بدین.مثلا در چطور تحریک شدن زنها. آخه این فقط مشکل مردها نیست.

  خانوم خودم برا ارضائ شدن مشکل داره در حالی ممکن نزدیکی ما خیلی طول بکشه

  ما حدود دوسال ازدواج کردیم ولی هنوز این مشکل حل نشده

 28. سلام

  شوهرمن وقتی این کارها رو باش می کنم عکس العملی نشون نمی ده ، بنظره شما مشکلی داره؟

  • علیک سلام

   این مسئله جای صحبت داره و دقیقا باید ببینید مشکل از کجاست هر چیزی زمان خودش رو می طلبه صحبت های ما برای تحریک  اونم قسمت تحریک فیزیکی هستش  شما باید ببینید دقیقا شوهرتون چجوری تحریک میشه باهاش صحبت کنید از طرح این مسئله با شوهرتون منافع زیادی به شما میرسه

 29. من و خانمم نمیدونم چرا هروقت سعی میکنیم از این کارها کنیم نمیشه و وقتی رابطمون شروع میشه سریع میریم سر اصل مطلب

 30. من مطلب شما رو خوندم اما خیلی چیزهای توش بلد بودم با همسرم انجام می دادیم یعنی یه مدتی که زن و شوهر با هم هستن این چیز ها دستشون میاد اما خوندن مطلب شما باعث شد یه نکته کوچیک وخیلیییی خیلی خیلی مهم رو یادم بیاد اومدم تشکر کنم و بگم ممنون و تشکر آرزوی موقفیت براتون می کنم

 31. من وقتی این کارو با زنم شروع کردم دیگه نمیزاره برم سر کار میگه فقط رابطه داشته باشیم .پدرمو در آورد دیگه هیچ جونی برام نمونده تو رو خدا یه راه حلی بهم نشون بدید که ناراحت نشه.ممنونم.

 32. من وهمسرم تشکر می کنیم بابته اطلاعاتات خوبتون چند تا سوال داشتم یکی این که تعداد رابطمون رفته بالا و راهیی هست که کمش کنیم و یکی دیگه این که من می خواستم بدونم آیا امکانی هست که ما بتونیم این مطلب برای دوستانمون هم بفرستیم تا بیان مطالعه کنند

  • با عرض سلام

   نظرات شما برای ما بهترین پشتیبانبرای بهتر شدنمون هستش و متشکرم

   در رابطه های جنسی وقتی موفقیت خوبی به دست میاد تکرار و تشدید زیاده به مرور زمان این مسئله جایگاه واقعی خودش رو پیدا می کنه و آرامش بهتری رو به شما میده

   در مورد امکانات سایت هم باید بهتون بگم که تغییرات بزرگی تو راه هستش برای موفقیتمون دعا کنید تا انشالله بهتر بتونیم در کنار هم باشیم تشکر

 33. سلام .ممنون ازمطالبتون.من تادیروز که مجردبودم احساس میکردم خیلی لذت داشته باشه ولی الان که متاهل شدم اصلا میل ندارم و

  ی جورایی میترسم.چه کارکنم؟

 34. سلام مطالبتون خوب بود من یک ساله عقد هستم ولی به نظر شما درسته که تو دوران عقد کاری بکنم .آخه اون می خواد ولی من تا حالا نزاشتم

 35. سلام ، سایت خوبی دارید الان که همه هفت خط روزگار هستن …. من موندم چی میترسن شوهر بدبختو تو کف میزارن. بابااااااااا همین کاراو می کنییم سر و گوش شوهرتون میجنبه دیگه بس کنین خودتون لوس نکنید ترس نداره

  • با عرض سلام خیلی ممنون که نظراتتون رو دارید مطرح می کنید

   در حالت کلی نمی توان برای کسی تصمیم گرفت که این کار درست هست یا خیر اما یک سری موارد هست که حتما قبل از ایجاد رابطه باید بدونید در زمان عقد

   مطالب با چند از دکتران در حال مشاوره هستیم تا بتونیم نظرات مثبت و منفی رو گرد هم بیاوریم تا بتوانیم بهترین دید رو به شما بدهیم و خدایی ناکرده ( البته شما آگاه تر از این هستید که فقط با خواندن یک مقاله تصمیم نهایی رو بگیرید و باید با حالات و روحیات خودتون و همسرتون و با توجه به مراجعه به دکتر روانشناس تصمیم درستی بگیرید،این مطالب نکات کلی و گاه ظریفی هستند که کمک می کنن به به بهتر درک کردن اما درمان نهایی نیستند ) دچار گمراهی نکنیم شما را

   موضوع پس از گردآوری تما در این جا معرفی میشه

    انشالله همیشه بزرگ منش  و آرام باشید

 36. بعدشم الان دوس خیلی روابط آزاد شده شما ها عقدین تازه میگین رابطه تو عقد دسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟په نه په………..اگه مادر پدر اوکی هستن که خیالی نیست……….

 37. من نمیدونم کی میخوان بفهم که عقد فرقی با عروسی نداره بابا…مگر برا اون دسته از پسرا که پر و اند.همون بهتر که تو خماری بمونن تا زودتر عرسی بگیرن……….چون بعضی هاشون بشون خوش میگذره  دیگه برا چی به فکر عروسی باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو ان اوضاع والااااااااااااا…………..اصله قضیه حله دیگه باشون.پس اول طرفو بشناسین

 38. جاهای دیگه هم هست که زنها خیلی زود متحرک میشن و با یکم تحقیق دستتون میاد

 39. توضیحات خوبی بود
  باید یه سری مسائل دیگه هم بش توجه کنید مثل احساسات و بگید چطوری زن و مرد میتونن احساستشون رو بیشتر با هم مچ کنند

 40. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

   

   

  عــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــــی بود ممنونم خیلی استفاده کردم

 41. سلام، ما تازه عقد کردیم  این دفع اولی بود که ازاین مطالب میخوندم خیلی جالب بود.

 42. با این مطالب شما این کار برای من خیلی جذاب تر شده بیشتر از قبل بهتر شده این کارامون ممنون

 43. من که فعلا ازدواج نکردم. ولی قصدارم ازدواج کنم. حتما امتحان می کنم. ممنون

 44. مطالبتون بد نبود ولی راه حلی برا زود انزالی چی هست لصفا راهنمایی کنید

  • سلام .به نظر من بریدپیش یه مشاور خانوم و حتما ازش کمک بگیرید خیلی کمکتون میکنه

 45. خوبه که آدم اطلاعات و درکش بالاتر بره اما خط و مرز این کار ها تا کجاست واقعا

 46. باسلام از سایت خوبتون من تازه عقد کردمه خیلی جواب داد مرسی

 47. سلام لطفا مرا راهنمایی کنید. من 3 سال است که ازدواج کردن ولی حتی 1 بار هم نیازهایم رفع نشده است. من میترسم بخاطر این موضوع رابطم با شوهرم سرد بشه…

 48. باسلام من دکترزنان زایمان هستم توروجون خودتون یخورده بیشتر اموزش بدید اخه هرکی میاد برای زایمان اشتباه در انجام روابط جنسی میکنند بچه های زیبا بدنیا نمی یارن.

 49. سلام من خیلی میترسم از این رابطه 23 سالم هست اما واقعا ترسناکه از جهاتی برای همین تا اونجا که شده از ازدواج فرار کردم و موندم چی کار کنم
  اما حالا از یکی خیلی خوشم اومده و دوستش دارم حالا موندم چی کار باید بکنم واقعا

  لطفا کمکم کنید تا این ترس من برطرف بشه شاید چون در آینده هستش که منشکل ساز میشه!!!

  • دوست عزیز موضوع ترس یه چیز طبیعیه باید بتونی باهاش کنار بیای وگرنه ممکنه به خاطر یه موضوع کم اهمیت زندگیت رو نابود کنی.

  • نترس اولش یه کم سخته بعدش چیزهای زیبا تری میاد علاوه بر اینکه میتونه خیلی کمکت کنه تو استحکام زندگیت

   • راست میگه تائیدش میکنم ،آدم وقتی داخل این زندگی میشه میفهمه چیزهای مهمی هست که واقعا لذت بخش تر از رابطه جنسی هستش

 50. من فکر می کنم به موقعش که بشه شما آروم آروم با این مسائل براتون حل میشه و میتونید خودتون هم به خودتون کمک کنید

 51. این کار ها به نظر من خیلی خوبه ولی باید باید باید آدم با همسرش مهربون باشه بعدشم با هم صحبت کنن همدلی باشه بد از این موارد میشه که تو رابط جنسی هم میتونن آدم در کنار هم بهترین ارتباط رو داشته باشن

 52. خوب بود مطالب حد اقل اقایون بیشتر اشنا میشن برای رابطه بهتر البته بیشتریا اشنا هستن

 53. مرسی خیلی خوب بود ولی ای کاش همسرم هم یکم درمورد رابطه جنسی بیشتر مطالعه کنه‏!‏

 54. سلام 19 سالمه و وقتی این مطلب رو خوندم هم بودن و هم نبودن این مطلب را ضروری دیدم خواستم بگم که هر عملی محیط خودشه میطلبه و میشه از درونش زیبایی رو درک کرد حسی که دارم اینه که بشه یه کم ذهنمونو از این مسائل دور کنیم من خودم زیاد ورزش می کنم و خیلی خیلی کم این نوع تمایلات به سراغم میاد شاید 3-4 ماهی یکبار
  من چیزی که درک کردم دیدم این نوع افکار زیاد به سراغ ا میاد و فقط چارش ورزشه تمرکز بهتری در زندگیم پیدا کردم و زیبایی ها رو بهتر درک می کنم راضیم خواستم بگم من اینطورری موفق شدم شاید شما ها هم بتونید اینطوری موفق بشید به دنیای آزاد اطلاع رسانی های خوب اعتقاد دارم برای همین خواستم با شما در میان بگذارم
  موفق باشید

 55. ممنون عالی بود. اگه میشه یه چند تا منبع آموزشی هم معرفی کنید.

 56. همه این چیز هایی که میگید درست اما مرد ها هم باید یه ذره صبر داشته باشن نه مثل شوهر من که شب عروسیمون همین که خونه رسیدیم برهنم کرد و سریع رفت سراغ اصل کار و تمام احساساتم تو نطفه خفه شد اصلا تا مدتی دلم نمی خواست نگاش کنم ..یعنی چی آخه؟؟؟ به هر حال این رو گفتم برای اقایونی که مثل برادر خودم فرضشون کردم که بتونن زندگی بهتری داشته باشن

  • با سلام

   انشالله به زودی تغییرات زیادی در جریان است انشالله به محض اعمال تغییرات و فعال سازی سیستم عضوگیری اطلاع رسانی می کنیم

   تشکر

 57. سلام من22سالمه ومجردم اماهر شب که می خوابم تا به *** فکر نکنم خوابم نمی بره واین فکربه حدی زیادمیشه که به حالت ***** می رسم طوری که بعضی اوقات نمی تونم نماز بخونم بایدحتما برم حموم انقدر می رم خب حموم که حتی برای خانوادم سوال شده که چرااینقدرمیرم حموم؟چی کارکنم که دیگه به این جورمسائل فکرنکنم توروخداکمکم کنیدواقعادارم اذیت می شم؟

  • سلام

   این مشکل ماله خیلی از جوان های ماست و قابل حله کار سختی نیست ولی زمان بر

   اولین پیشنهاد اینه که پیش یه مشاور خانوم برید و راهنمایی ازشون بگیرید

   چیزی که از شواهد بر میاد اینه که شما زمان فراقت زیادی دارید و تغذیه سنگینی هم به نظر میرسه که دارید

   این 2 عامل باعث پوچی میشه و از تفکر کردن باز می مونید

   جریان شما دو حالت داره هم جنبه روانی و هم جنبه فیزیکی  باید تحت کنترل خودتون درش بیارید

   چطوی سادست باید فعالیت فیزیکیتون رو ببرید بالا و برای جلای ر روانتون هم باید زندگیتون رو هدفمندتر کنید

   اعتقاد داشتن به نوعی زیباست ولی کافی نیست شما باید از درون در خودتون کنکاش کنید و ریشه یابی کنید از کی این اتفاقات براتون افتاد و چه چیزهایی عامل محرک شما هستند از دیدن صحنه های جنسی خودداری کنید

   2-3 هفته اول سعی کنید جاهایی بخوابید که  اگر خواستید فعالیتی داششه باشید  این که در جای عمومی هستید  مانع بشه

   پس شد تقویت جنبه های فیزیکی و روحی

   برای ورزش به سیستم ورزش های دسته جمعی برید ،اگر دیگه واقعا نتونستید باید برقصید هم برای اعصابتون خوبه و هم برای کم کردن میل جنسیتون ورزش خیلی به شما کمک می کنه سعی کنید ورزش کنید

   یه نتیجه گیری می کنیم پس شد حتما پیش مشاور برید ترجیحا روانشناس  بعد تغذیتون رو کم کنید دنبال غذاهای چرب و پر از ادویه دوری کنید

   از دیدن هر گونه صحنه های جنسی خودداری کنید و ورزش ورزش ورزش

    امیدواریم کمک های ناشیانه ما بتونه کمکتون کنه

   خدا به همراهتون

  • سهیلا جون اگه اومدی تو این صفحه بنویس این ها که این آقای ادمین گفته رو کردی خوب بود چی شد نتیجه داد
   منم این مشکل ها رو دارم می خوام اگه یه نفرم موفق شده باشه توش منم استارت بزنم و این کار رو بکنم کلیت کار که درست به نظر میاد اما نمی دونم عملی شد یه جوابی بدید من من وقتی می خوام یه کاری رو بکنم شدیدا استرس میگیردتم نمی دونم چرا اااااه

  • سلام سهیلا جان منم 25سالمه مشکل تو رو داشتم ولی تونستم با تمریناتی با مشکلم کنار بیام وحلش کنم برو پیش یه دکی خوب کمکت میکنه

 58. من 4 ساله نامزد کردم و حالا حالا هم نمیتونیم عروسی بگیریم چون شوهرم بیکاره این موضوع هم خیلی اذیتمون میکنه برامون دعا کنید

 59. خوبه مطلب جالبی بود خخخخخخخ ما ک مجردیم شااااااااااید درآینده ب دردمون خورد خخخخخخ بجون خودم داشتم دنبال ی مقاله می گشتم ک اصلا ربطی ب این موضوعات نداشت نمیدونم چ جوری سر از این سایت درآوردم خخخخخ نظرات بقیه رو خوندم انگاری این مطلب ترکونده خخخخخخخخخ امیدوارم همه متاهلا زندگیشون پر از آرامش و حس خوب دوست داشتن باشه خخخخخخخخ خودمو کشتم تا این جمله رو گفتما خخخخخ من از اون بچگی ادبیاتم صفر بود ریاضیم خوب بود خخخخخ  حالا هراز گاهی میام سر میزنم ببینم چ خبره این سایتتون خخخخخخخخ البته ی دوست اصفهانیم داشتم بنده خدا خیلیم دست و دلباز بود خخخخخ کلی واسمون بستنی و چیپس و پفک میخرید آخرش ک میخوردیم تموم میشد میگفت دنگاتونو بدین خخخخخخخخ ولی انصافا بچه خوبی بود…… من برم کار دارم خخخخ باید زبان بخونم خخخخخ راستی ادمین اینجا خودش مشاوره؟؟؟؟؟؟ یا این مطالبو از سایت و کتاب میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  در هر صورت آدما باید زکات علمشونو پرداخت کنند خخخخ

 60. سلام یه سوال داشتم من وشوهرم رابطه خوبی با هم داریم من دوست دارم حامله بشم دوست نداره میگه نه باید چکارکنم این کارا روانجام بده لطفا جواب رو برام ایمیل کنید

 61. سلام
  من و شوهرم با هم خوبییم اما یه دفعه مثلا 2 هفته هر 3-4 ماهی توی رابطمون خیلی سرد میشه باید چی کار کنم اصلا چرا اینطوری میشه من همش بهش شک می کنم که یه وقت با کسی نباشه یا اصلا جریان چیه بخدا خیلی ناراحتم میکنه یه دفعه توش می مونم و تمام زندگیم به هم میخوره اگه میشه کمکم کنید
  از لطفتون ممنونم

 62. سلام
  من برای اولین بار رابطه جنسی رو با نامزدم تجربه کردم مسلما لذتی نبردم ولی بار های بعد که دردی نداشتم از رابطه مون لذتی نمی بردم یعنی از این که تو بغل همسرم هستم لذت می بردم ولی ارگاسم رو تجربه نکردم و لذت جنسی نداشتم .شنیدم که میگن تو بارهای اول طبیعیه ولی من یکم نگرانم .چون قبل ازدواج میل جنسیم زیاد بود و می ترسم حالا که ازدواج کردم نتونم ارضا بشم.ممنون میشم کمکم کنید.

  • سلام ازیتا جون برای مشکلت سعی کن با همسرت صحبت کنی بهش بگی در هنگام امیزش بیشتر چه روشهای رو دوست داری تا به مرحله ارگاسم برسی مشکلی نداره حساس ترین قسمتهای بدنتو بهش بگو به امید لذت بردن از همدگه

 63. سلام
  دوست من به استمنا معتاد شده چطور میتونم کمکش کنم تا این عادتو ترک کنه

  • راست می گه دیگه بابا ورزش رو به نظر من برو یوگا خیلی حال میده هم روحی هستش هم فیزیکی هر وقت میرم خودم انگار دوبار متولد شدم

  • راه های زیادی هست اول اینه که ورزش کن دوم ورزش کن سوم این که یه 4-5 ماه هیچ جا تنها نباش و بهشم فکر نکن عزیزم خوب میشی منم این مشکل رو داشتم

 64. یه چیزی بگم وقتی زن گرفتم فهمیدم بیشتر زندگیم تو اشتباه بودم که تنها بودم کلا متاهلی واقعا فرق می کنه اعصاب و روانت خیلی آرومتر از مجردیه کمتر دنبال دری وری هستی ( از اون نامرد هایی که هم میگن مجردین عشق می کنین حال می کنین متنفرم یه مشت آشغال نفهمن )

  ازدواج یه رشدیه که باعث مسش ادم به هدف هاش بهتر نگاه کنه و واقعیت ها رو بیشتر و بهتر لمس کنه زندگی شاد تری دارم خدا رو شکر امید وارم همه یازدواج موفق داشته باشن

 65. سلام من 27 سالمه مجردم تاحالا دوست دختر نداشتم راهنماییم کنید

 66. سلام خیلی عالیه این مطالب علی رغم یاد گیری باعث حل اختلافات زناشویی میشه. عالللللللللللللللللیییه!

 67. همسره من بیشتر از هفته ای یک بار اجازه نمیده و من بار ها شده که باهاش حرف زدم اما اون حرفش یکی…
  نمی دونم دیگه چطوری بهش بگم دارم دیوانه میشم
  یه کمم خسته شدم از این کاراش

 68. سلام علیکم
  یادم میاد چند سال پیش بود که خود شخص من تا صحبتی از این قسم به میون میومد سریعا می گفتم هیس یا می دیدم اگه خیلی پر رو هستند از اون جمع میزدم بیرون اما اتفاقاتی افتاد که مجبور شدم این جریانات رو از نزدیک لمس کنم و خواستم بگم که خیلی خوبه که به صورت درست به آموزش این مسائل پرداخته بشه و از سایتتون به خاطر درست انتشار دادن مطالب متشکرم

 69. یه چند وقتیه من و همسرم احساس می کردیم رابطمون سرد شده ولی بعداز یه مدت فهمیدیم احتیاج به مسافرت داریم ی تعویض آب و هوایی
  خواستم این رو بگم که امکان داره یکنواختی هم مشکلاتی رو ایجاد کنه ایشالله همه با همسراشون رابطشون خوب باشه و مهربون

 70. سلام من وهمسرم زمانی بودش که خیلی تلاش کردیم یه منبعی چیزی در بیاریم اول کار کارامون همش اشتباه اشتباه ولی خوب بعد از یه مدت جریان کلا فرق کرد
  الان خوشحالم می بینم واقعا اطلاع رسانی به خوبی انجام میشه و اینقدر دیدها باز تر شده و میبینم که همه دنبال بهتر کردن زندگیشونن

 71. با عرض سلام
  از سایت مفید و آموزنده شما متشکرم.
  بنده هم سوالی در مورد کنترل خود ارضایی داشتم ، بنده دانشجو هستم ، 23 سالمه، مذکر و میل زیادی به ازدواج دارم ولی بنا به دلایلی تا حدود 2 سال آینده غیر ممکنه. میخواستم بگم وقتی کسی یا عکسی را میبینم شاید در همان لحظه خودمو یه جوری کنترل کنم ولی به هر حال کمتر از یک هفته خودمو ارضاء میکنم . بعد از کارم پشیمون میشم و حدودا 1 تا 2 ماه ، بعضا 4 ماه همه چیرو فراموش میکنم . اما بازم هم افکار پلید از سرم بیرون نمی رود … لطفا راهنمایی کنید.
  خدا پشت و پناهتون باشه ، اگر جوابتنو کامل به ایمیلم بفرستید ممنون میشم.
  به امید پیشرفت روزافزون شما سروران

  • با سلام در حال تهیه و تکمیل یه مقاله کامل و عملی برای ترک و خیلی کم کردن خودارضائی هستیم انشالله وقتی تمام شد حتما شما را توسط ایمیل آگاه می کنیم

   • ممون بابته جواب دادن و ایمیل کردن این راه درمانی دارم مرحله مرحله جلو میرم انشالله خدا خیر و برکت بده بتون ، برام دعا کنید بتونم بهتر شم

 72. سلام واقعا مطالبتون عالیه منم قصد ازدواج دارم از کرمانم
  بییشتر ذهنم درگیر اینه که چطوری خودم رو کنترل کنم تا به سمت خود ارضائی کشیده نشوم و مجبور میشوم که همش در جمع باشم یا بیشتر اوقات در مکان های عمومی بشینم با یک اوضاع داغونی و بعضی وقت ها هم در خواب ارضا می شوم تمام ذهنم به این سمت است لطفا برای بنده هم بفرستید این اطلاعات رو

 73. من و همسرم هیچ وقت دنبال اینکه با هم صحبتی داشته باشیم در این زمینه نبودیم. اما بعد از 3-4 مرتبه صحبت کردن کیفیت رابطمون 10000 درجه بهتر شد اومدم تشکر کنم بگم خیلی خیلی ممنون که این اطلاعات را دادید و بگم شاید ما خودمون هم این رو می دونستیم اما هیچ وقت اجرا نمی کردیم اما شما باعث یادآوری این مطلب به ما شدی و خیلی خیلی ممنون
  باآرزوی شادی و موفقیییییییت برای همــــــــــــــــــــــــه

  • ما هم همینطور عزیزم وقتی با هم صحبت کردیم همه چی رو تو دنیااااااااا بیشتر می خوایم واااای دلم براش تنگ شد عزیزم

 74. با سلام ، من و همسرم می خواستیم دو تایی ازتون تشکر کنیم و یه خدا قوت گرم بهتون بگیم

  • خیلی ممنون حمایت گرم شما مایه دلگرمی و افتخار ماست ، انشالله همیشه مهر و عاطفتون نسبت به هم بیشتر بشه و خوشحالی در زندگیتون موج بزنه

 75. از این که وقت میزارین ممنونم ، من خودم سوالی ندارم ، ولی برام جالب بود با صبر و حوصله میشینید این جوواب ها رو میدید خخخخخ ;)

 76. من مجردم……. مسولین ج بدین؟من تا حالا تجربه رابطه جنسی نداشتم مضراتی اگه داره بگین؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخع
  پ کی میشه یه شوهر خوب بکنیم پععععع مردیم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  • مضرات عزیزم میفهمی فقط سعی کن از هول حلیم تو دیگ نیافتی هیچ خبری نیست بعد از ازدواجم

  • کلاغی را گفتند حرفی بزن خوش نمکی کرد و به آئینه گفت من چه نمک دارم
   حالا بخند وقت گریشم میرسه عزیزم هواست باشه نپری تو دیگ

 77. سلام من هفت ساله ازدواج کردهام یه دخترم دارم.اما در این مدت از رابطه با شوهرم هیچ حسی ندارم.تمایل دارم حتی بیشتر از شوهرم اما با شروع سرد می شوم کمکم کنید

 78. سلام الان کی دیگه حال داره به اینجور چیز ها فکر کنهچه برسه به اینکه بخواهد رابطه جنسي داشته باشه

 79. مشكل اصلي رابطه جنسی در ايران فقط اينه كه چون زنها مطمن اند هر طور دلشون بخاد رفتار ميكنن ولي اگه درک بهتری داشته باشن قشنگتر پیش میره

 80. سلام یعنی واقعا شما که این همه نظر در مورد این مطلب دادین اینارو نمیدونستین که انقدر خودتونو از تن و پیرن در اوردین حالا ما هم که یاد داشتیم انگار بیشتر به ضررمون شده بود ما که یاد داشتیم شبی 6 بار با همسرم رابطه جنسی داشتیم به خاطر همین مسئله از هم جدا شدیم ما چیکار کنیم حالا اگه مردین بییاین این معظل حل کنیین

 81. خییییییییییییییییلی باحالللللللللللللللللللللللللللللللللللل بووووووووووووووووووودددددددددددددددددد

 82. سلام .. ممنون از سایت خوبتون .. من یه چند وقتی بود خودارضای میکردم .ولی الان خدارو شکر ترک کردم ..ولی نیاز جنسی به شددددددت به من فشار میاره دیگه نمیدونم چییکا کنم دارم داغون میشم

 83. من 20 سالمه و دانشجوی پزشکی هستم ولی خدا رو شکر از سن بلوغ تا حالا هیچ نیاز جنسی سراغم نیومده،با کسی هم تا حالا ارتباطی نداشتم ولی خیلی ورزش می کنم.

 84. سلام.دختری 18ساله هستم خواستگارهم زیاد دارم ولی خونوادم بدلیل اینکه یه خواهر بزرگتر دارم اجازه ازدواج نمیدن.چرا خونوادها اینکارا رو میکنن آخه؟راستی خواهرم فقط یه سال ازم بزرگتره.

 85. سلام………
  من وهمسرم فعلا تو دوران نامزدی هستیم من هیچ تجربه ایی ندارم باید چیکار کنم؟
  خاهشا جواب سوال منوبدید

  • دوست عزیز این مسائل چیزی نیست که شما از اون بترسید مثل تمام چیز های جدیدی که می خواهین تازه یاد بگیرین سعی کنید مقداری مطالعه کنید از منابع صحیح ( کتاب های پزشکی در اینباره کم نیست ) و نکته خیلی مهمی که وجود داره سعی کنید به هیــــــــــــــچ وجه ممکن از فیلم های مبتذلاستفاده نکنید

 86. سلام من28سالمه ولی احساسی ندارم به ازدواج و این نوع رابطه و فقط اون رو نوعی تکثیر از نوع انسانیش میدونم و به نظرم میشه به چیزهای زیبا تری تکیه کرد

 87. سلام.ممنونم از سایتتون.من یه سوالی داشتم؟؟؟من و نامزدم خیلی دلمون میخواد ربطه خوبی داشته باشیم چیکار کنیم که این کار رو بهتر انجام بدیم ؟؟؟اگه پاسخ بدین خیلی ممنونتون میشیم.

  • دوست عزیز اول از همه سعی کنید از لحاظ روحی بتونین با هم رابطه خوبی برقرار کنید به سادگی متوجه تغییرات خوبی نه تنها در رابطه جنسی بلکه در تمام زندگی خواهید داشت

 88. سلام مطالب جالب و همیشگی بود ینی ب قول بچه ها ک نظرای خوبی داده بودن اکثرا همه اینا رو میدونن اما ی سوال داشتم ک هیچ اشاره ای بهش نشده بود ن تو مطلبتون ن تو نظرهایی ک داده شده برام خیلی عجیب بود .خاستم بپرسم سکس مقعدی چ ضرر هایی برای جنس مونث داره خواهشا جواب بدین چون فک نمیکنم مطلب بی اهمیتی باشه.مرسی

  • دوست عزیز این کار یک کار حتی حیوانی هم نیست چون حیوان ها هم با هم این کار رو نمی کنند و بسیار کثیف و ناشی از تفکرات نامناسب جنسی می باشد و شخصی که اینگونه تمایلات را دارد باید درمان شود به غیر از ضربه های روحی شدیدی که به جنس مونث میزنید باعث سرطان روده هم میشود

   توصیه اکید من اینه که به هیچ وجه اینکار رو نکنید این کار یه کار قبیح هستش که باعث میشه خیلی از حرمت ها شکسته شود و یکی از دلایل مهم خیانت هستش

 89. سلام. میخوام بدونم برای درمان زود انزالی، دارویی که گیاهی باشه هست؟اگر هست اسمشو لطف کنین. ممنون

  • دوست عزیز باید به پزشک مراجعه کنید و نه به صحبت های دیگران گوش کنید

   اما اگر متاهل نیستید و این مشکل رو در اوایل کار دارید ای موضوع در همه وجود داره و به زودی رفع میشه وقتی کنترل بهتری بر روی ذهن و ادراک و حقیقت رابطه بیابید خواهید داشت ولی در غیر اینصورت باید به ببینید مشکل از کجا ناشی میشه و با چند دکتر و روان درمان مشورت کنید خیلی بهتر کمک می کنه ولیکن حتما بر روی خودتون تعمق کنید قبل از رفتن پیش دکتر تا بتوانید از وضعیت فعلی خود مشاهدات عمقی تری رو ارائه کنید

 90. خیلی خیلییییی خیلی ممنون وقتی نظرات رو هم خوندم این برام جالب بود که با صبر و حوصله جواب دادید معمولا دز بین سایت های ایرانی کمتر اینگونه برخوردهایی رو می بینیم

 91. میگم مردیم از تنهایی چرا یه خواستگار درست و درمون پولدار نمی یاد مردیم بابا دیگه پــــــــــــــ کجایی بیا دیگه حوصلمون سر رفت بیا برات قرمه بپزم بری تو هوا خخخخخخخــــــخخخخخ

 92. دخترانم عزیزکانم منیه مشاورم سعی نکنید توی این موارد زیاد تحقیق کنید این مسائل هم برای خودش قانون داره و وقتی که یه زندگی با مسئولیت های خودش رو قبول کردید همه چچیزش را خواهسد فهمید اینهمه عجله برای چیه

 93. ممنون از سایت خوبتون
  یه سوال دارم اونم اینه که چرا مطالب رو کاملتر نمی کنید کسی که جنبه نداشته باشه حالا شما نذارین جنبه پیدا می کنه من که فکر نمی کنم

 94. سلام ، من همسرم رو خیلی دوسش دارم ولی اون یه کم سرد هستش اول ها فکر میکردم با یکی دیگه هست ولی دیدم کلا خلق و خوش اینجوریه چی کارش کنم یه کم گرمتر شه

  • روش های متفاوتی وجود دارد ولی به علت اینکه امکان دارد افرادی با سن کم در این سایت این مطالب رو مطالعه کنند ما از این که این اطلاعات رو به شما بدیم معذوریم ، ولیکن پیش مشاور بالینی بروید ( مخصوصا خانم هم باشند حتما ) ، طی یک جلسه ایی مشاوره ایی درمورد نوع رفتار و تغذیه میتونه به شما کمک کنه ، ولی سعی نکنید سو استفاده کنید چون در طولانی مدت اثر سو داره و از همینی که هم الان هست سردتر می شود
   موفق و سربلند باشید

 95. سلام من 35 سالمه. ازدواج دوم کردم الان احساس بهتری دارم ولی چکاری انجام بدم که رابطه قبلیم به یادم نیاد و هی این همسرم رو با همسر قبلیم مقایسه نکنم همسر جدیدم شاکی شده از این مسئله و فهمیده ولی چیزی هنوز بهم نگفته و من می خوام زودتر درمان شم

  • شما هر چه زود تر به مشاور مراجعه کنید زودتر درمان می شوید ، به همسرتان هم بگویید می خواهم برم پیش مشاوره ذهنم آشفتس کمکتون می کنه حتما ، ضمنن این مسئله خیلی طبیعیه و وقتی پیش مشاور رفتید با توجه به شناخت شما راه های خوبی میتونه به شما معرفی کنه

 96. باسلام
  من ۲۰سالمه من به شدت پرخاشگر میشم که دوبار به مشاور مراجعه کردم طبق نظرخانواده..و بعد ازاون اتفاق از دیدین خون وحشت میکنم و بخاطر همین بشدت عصبی و تند خو میشم…لطفا کمکم کنید دوساله که خانواده اصرار میکنند باید ازدواج کنی ولی من بااین مشکل بزرگ هرگز نمیتونم شخص دیگری رو بدبخت کنم.حالا که اصرار خانواده مبنی بر ازدواج به اوج خودش رسیده من نمیدونم چیکارکنم…
  لطفا بهم کنید من ورزشکار هستم و خودم مربی ایروبیک هستم ولی وقتی رفتم مشاور گفتند که با ورزش مشکلت حل میشه که نشد
  ممنون میشم که کمک کنید چراکه میدونم در زندگی زناشویی با مشکل بسیار بزرگی روبه رو خواهم شد…
  باتشکر

  • با عرض سلام شما باید روانکاوتون رو عوض کنید و در صورت صلاح دید روانکاو پیش روان پزشک مراجعه کنید که بتونن براتون به صورت دوره ایی دارو تجویز کنند که انشالله درمان شید

   پی نوشت : روانکاو کسی است که با گفتار درمانی و صحبت کردن شما رو درمان میکنه و روانپزشک کسی است که بیشتر در مورد فعالیت های شیمیایی درون شما رو مورد نظر داره و با تجویز دارو میتونه بهتون کمک کنه

   • دوست عزیز هر کس مشکلش خاص خودش هست و درمان خودش رو داره شما باید خودتون به مشاوره برید و روش درمان خودتون رو بخواهید

 97. اگه یک زوج مثل هم باشن (هر دو طبع گرم یا هردو طبع سردداشته باشن) . 95درصد این مشکلات حل میشه. مجردا قبل از ازدواج با چند سوال در مراسم خاستگاری می تونن از این موضوع با خبر بشن. مثلا یه خانومی که اصلا ترشی دوست نداره و فقط به شیرینی علاقه داره، طبعی سرد داره و ازدواج با یک مرد با طبع گرم که علاقه زیادی به برقرارکردن رابطه جنسی داره ازیتش میکنه. کسانی که به ترشی علاقه زیادی دارن، رنگ پوست تیره دارن و … به احتمال زیاد طبع گرم دارن و میل زیادی به برقراری رابطه جنسی (یکی دو بار در هفته) وبرعکس کسانی که فقط به شیرینی علاقه دارن و از ترشی بدشون میاد و رنگ پوست روشن تر دارن احتمالا طبع سردی دارن و میل کمی به برقراری رابطه جنسی نشون میدن(هر دو یا سه هفته یکبار). این چیزیه که من از چند متخصص شنیدم.

 98. منم تصمیم دارم بزودی ازدواج کنم ۲۰ سالمه،ولی خیلی میترسم همسرم منو دوس نداشته باشه، پسر خوشتیپی ام اما دوس دخترم که ازمبزرگترهم بود دلمو شکستو ترکم کرد ،راهنمایی کنید

 99. موتوشکروم عزیزوم ادمین جانوم ، خخخخخخخخخخ
  میگم با همسرتون مهربون باشید روزی 4 تا دوست دارم بهشون بگید به جوری که سورپرایز بشه ، بهش هم نشون بدید ککه شما هم همین توقع رو ازش دارید زندگیتون یه گرمی خاصی میگیرود ، بعدشم روزی 10 دقیقه همسرتون رو بغل کنید بدون هیچ رابطه ایی رابطتتون خیلی خیلی خیلییییییییییییییییییییییی گرم میشود خخخخخخخخخخخخ

  یه نکته دیگه هم اینه که مجردا خجالت بکشین آخه وقتش که شد همه چی رو یاد میگیرین بی ادبا حالا نباید این دور و بر ها پیداتون بشه

 100. من ۲۰ سالمه اگه بایه دختری میخوام ازدواج کنم که ۲، ۳ سال ازم بزرگتره ،ممکنه بعدا رابطه جنسی مون به مشکل بخوره یانه،راهنمایی کنید

 101. سلام من که مجردم وهيچ رابطه جنسی هم نداشتم ولي همهی اينارو ميدونستم

 102. سلام من ۳۱ سالمه ومجردم ،اول باید مشکل بالای ازدواج را حل کرد،من دختر سختگیری نیستم ولی انتخاب به دلیل سلیقه ها ی مختلف سخت شده،میترسی قبول کنی بعد منجر به طلاق بشه.

 103. سلام.من مجردهستم و۳۱ سالمه،تابحال خودمو حفظ کردم و خیلی دوست دارم ازدواج کنم،چون باعث کامل شدنم میشه،ودر ازدواج هم سختگیر نبودم،ولی اختلاف نظر در جامعه ما خیلی زیاد شده،به نظر من اول باید یه فکری بحال اینهمه دخترو پسری بود که سن ازدواجشون گذشته.

 104. سلام منم متاهلم ولی خوب بود امیدوارم کامل تر بشه ممنون

 105. عالی بود ولی کامل ترشیده شدم با این 22 سال سن از بس آلوچه خوردم و صبر کردم تا یکی بیاد من بگیره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 106. من 4ماه هست که دارم میرم خواستگاری البته دوجا بیشتر نرفتم ، هر چی چشم میندازم کیس مورد نظرم پیدا نمی شه ، کمکم کنید

 107. سلام.ولی من مجرد هستم.و 22 سالمه مطالبتون عالی بود ولی کافی نبود
  ]چند وقته از یه دختر خوشم میاد ولی نمی دونم چه طور بهش ابراز احساس کنم
  لطفا راهنماییم کنید

  • اقا ارتان به نظر من ریسک نکن اگه 50% مطمءنی ابراز علاقه کن والله اگه دختره هم مغرور باشه …ج رد بده احساس بدی میکنی به خصوص اینکه تو اوج غرور مردونه هم هستی!فقط یه راهنمایی کوچیک بود!

 108. سلاممممممممممممممممممم. من 22 سالم بعد اطاعات جنسیم خیلی کمه ، آیا به نظر شما باید برم دنبا تحقیق کردن یا اینکه خیر لازم نیست

  • ببینید داشتن اطلاعات خیلی خوبه ،ولی در این موردچون باعث میشه یکی از دغدغه ای روزمره تون بشه ( از روی کنجکاوی یا کسب اطلاعات بیشتر یا … ) در کل لازم نیست ضمن اینکه شما می تونید این اطلاعات رو در زمان عقد بدست بیارید و بدست آوردن این مطالب در اون زمان خیلی بهتر هستش

 109. سلام من 19 سالمه ..راستش من تا همین چند ماه قبل هیچ احساسی بخدا واقعیتو میگم اصن هیچ تمایلاتی به پسرا ندارم حتی یسری هم پیش اومد واسه خرید رو تختی فروشنده منو اشتباه گرفته بود اوضاع شده بود دیگه در حدی شدم که با حرفاش در این موارد احساس تنگی نفس و تهوع پیدا کردم بیشتر مواقع هم همین احساسات رو دارم ولی این رمان هایی که جدیدا خیلی از دخترا میخونن رو که منم شامل شون میشمو خوندم یه احساستی میان سراغم ولی اصن دوسشون ندارم بکه بعدش تصمیم میگیرم دیگ نخونم باید بگم نمیدونم کی بتونم خودمو اماده ازدواج کنم ….یه ترسیم که همیشه داشتم این بودش که چون تنها مرد زندگیم فقط شوهر ایندم خواهد بود..میترسم که اون احساساتش نسبت به من خوب هست نیست …کلا گیجم در این موردا تا حالام با هیچ کدوم از خواستگارام ملاقاتی نداشتم…

  • مریم خانم بنظرم کارتون ایول داره خب طبیعی اینجوری باشین اینکه احساستون نسبت ب پسرا اینطوریه خیلیم خوبه.حیا یه دختر میتونه این مسائل و پیش بیاره.

 110. نظرات خوبی است انشالله همه جوان ها خوشبخت بشند اونهایی که ازدواج نکردن یک پیام دارم زنگی بالا و پایین زیاد داره خودشون اماده کنند بعد ازدواج کنند

 111. سلام یه دختر 2۷ ساله هستم ، خواستگار زیاد دارم اما نمی دونم چرا به درد من نمی خورن ، به نظر شما آدم حتما باید ازدواج کنه ، شاید بشه تا آخر عمر تنها موند میشه من رو راهنمایی کنید

  • در ابتدا باید بگم که خانوم ها براشون تقاضا زیاد هست پس شما اول باید ببینی خودتون در زندگی شخصی به چه چیز هایی علاقه دارید چه چیز هایی برای شما ارزش هستند و چه چیز هایی نیستند بیاریدشون روی کاغذ پیش یه مشاور خوب برید ، خود واقعیتون رو با چیزی که روی کاغذ نوشتید مقایسه کنید و ببینید چه چیز هایی را دارید و چه چیزهایی رو ندارید از چه چیزهایی میتونید صرف نظر کنید چه چیز هایی نمی تونید چقدر خواسته های شما معقول هستند از نظر خودتون

   در آخر ما در اینجا نکات کلی رو میتونیم به شما یاد آوری کنیم ، شما برای پیدا کردن خود مشکل و درمانش میتونید پیش مشاور مراجعه کنید

 112. سلام جدیدا خیلی دیر تر از حد معمول ارضا میشم علتش نمیدونم میترسم دی در اینده اصلا ارضا نشم کسی میتونه کمکم کنه و بگه چ کار های دیگه باید انجام بدم???

  • سلام
   این یه چیز طبیعی و نرمال هست بینه زوجین ، شما دارید به تعادل خودتون نزدیک میشید ، و بدن برای اینکه بتونه خودش رو حفظ کنه میاد به صورت هوشمند سیتم رو کنترل میکنه که منابع اصلی حیاتتون زیاد استفاده نکنید و بتونه تعادل شما رو نگه داره ، شما حتما باید به متخصص بالینی مراجعه کنید و یه سری ویتامین ها رو مصرف کنید و ورزش هم حتما باید بزارید تو امور روزمرتون

 113. سلام منم مجردم به خدا دیگه خسته شدم تنهام دوس دارم یکی بهم ابراز احساس کنه اخه تاکی مجردی؟

 114. تشکرفروان مگر تکراری بود اگر معلومات جدید نشر نماید خوب میشود

 115. با عرض سلام و خسته نباشید من میخاستم بگم من پسری چهارده ساله هستم و الوده به خود ارضایی کسی میتونه کمک کنه چطور ترک کنم

 116. سلام خوبه ولی کمه بخدا .در ضمن همشو نمیشه پیاده کرد سخته.
  لطفا بیشتر توضیح بدین.راحت باشین

 117. سلام اولا ممنون از زحماتتون ثانيا من كه متاهلم همه اينارو ميدونستم مطالب جديدي به اشنراك بگذاريد لطفا؟

 118. سلام ، من نامزد کردم ، یه 3 ماهی میشه هفته دیگه عقدمونه ، می خواستم بپرسم چطوری به همسرم بگم آزمایش ایدز بده اخه من یه کم وسواسم تا نره آزمایش نده دلم آروم نمی گیره خودش میگه هیچ کاری نکردم ولی من نمی دونم چرا نمی تونم بهش اعتماد کنم تو این مورد ، دلم می خواد یه بار بریم آزمایش بدیم چی بهش بگم.

  • با عرض سلام ، اولا که امیدواریم هم شما هم همسرتون سلامت کامل باشید . ولی باید برای آزمایش میتونید به همسرتون بگید هر دو برید یه آزمایش کامل بدید میتونید به بهونه این که هر 6 ماه باید برید چکاپ ( که خیلی هم خوب هست ) همه چیز رو تست کنید به دکتری که هم مراجعه می کنید بگید که یه آزمایش کامل براتون بنویسه ( sgpot,sgpt ldl,hdl , تیروئید و…..و ایدز )

   این کار سود های زیادی هم برای شما داره میتونید خودتون رو هر 6 ماه چکاپ کنید و در صرت مشاهده کوچکترین هشداری سریع به درمان خودتون اقدام کنید

 119. واقعا داشتن رابطه خوب توی رابطه جنسی هم خیلی تاثیر داره با همسرتون رفیق باشید این از من به شما نصحیت گوگولیااا هو هو هاهاههاهههههه

 120. ما هر چه کنیم دوباره به خودمون بر میگرده خواستم این رو به همه بگم اگه خیانت کنی خیانت میبینی و اگه صداقت داشته باشی صداقت میبینی

 121. خيلي خوب بود ولي اينارو من كامل ميدونستم، واسه كسايي خوبه كه تازه ميخوان اطلاعات جنسيشون بالا بره

 122. سلام 28 سالمه ی خواستگار داشتم خانوادم بهش ج رد دادن حالا عاشقش شدم بجز او ب هیچ پسری نمیتونم فک کنم دارم دیوانه میشم اونم اول تلاشش کرد دوباره بیاد خواستگاری ولی باباش راضی نشد حالا فقط میگه جداشیم ولی من نمیخوام تورو خدا شما بگید من چکار کنم.مرسی

  • به نظر من شما با یکی از بزرگ های خانواده مشورت کنید و از اون بخواهین که با خانوادتون صحبت کنن

 123. با سلام . تازه به این سایت وارد شدم . نظرات همه عزیزان رو خوندم …. اگه به ماطلب گفته شده توجه کنیم خیلی از مشکلات در رابطه های دوستانه و زندگی مشترک حل میشه …. از اشنایی با همتون خوشحالم … موفق باشید

 124. چرا بچه های باحال فعال نیستن ….. انگار خیلی وقته پای سایت نمی ان

 125. سلام مهلا خانم …. اینکه بگید نمی تونم به کسی دیگه فکر کنم اشتباست چون زمان خیلی چیزارو عوض میکنه هم نگاه آدمارو و ذهنیت آدمارو ….. یه کمی زمان که بگذره به حرفم میرسی ضمن اینکه برای شما آرزوی موفقیت دارم در هر صورت انشاالله به خواسته و میل درونی خود برسید

 126. باسلام به نظرمن تو این شرایط گرونی و رکود اقتصادی بهتره دخترها یه خورده مراعات حاله ما پسرها رو بکنن به خدا پول نیست وگرنه ما هم بدمون نمیاد سکه زیاد و زندگی مرفع داشته باشیم.بهتره مثل زندگی حضرت علی و فاطمه باشیم.اینطوری هم گناه نیست هم امنیت خانواده ها بیشتره.من 25 سالمه و از مجردی عذاب میکشم.ای کاش میشد دختره مورد علاقه منم یه خرده درک داشت.آمیــــــــــــــــــن

 127. دلم یه مرد میخواد برا ازدواج نه این نکبت ها که ابرو بر میدارن ، مث یه شیر غرش کنه و مث یه گربه جلوم باشه

 128. من 5 ماهه عقد کردم ازدواج واقعا عالیه تاکید میکنم به مجردها برن ازدواج کنن

 129. من 40 و چند سالمه و به خاطر همین ترسها تا حالا ازدواج نکردم. بعد از ازدواج هم برای اکثر خانومها و اقایون به دلیل عدم شناخت این مسائل در زمان مناسب باعث میشه هیچوقت احساس یک ادم عادی و نرمال را نداشته باشیم .
  دیگر زمانی برای لذت بردن از زندگی هست ؟ کاش این طور نبود که هست.

 130. سلام من 31سالم ومجرد واقعیت اینه پسرها به اسم دوست داشتن با یک دختر اشنا میشن ولی قصد ازداواج ندارن چرا چون دنبال ازادی هستند بودن با شخصی که به عنوان همسر بپذیرند قبول ندارن واین لذتهار از راهش نمیخواند شما بگید من چکار کنم؟

 131. بهار جان سلام . حق با شماست . بخاطر مسئولیت سخت ان و اینکه واقعا در دنیای امروز مردها تنوع طلب هستند و دوست دارند به هر آنچه که دوست دارند دست پیدا کنند ولی از میان آنها میتوان کسی را پیدا که دیدگاه شمارا داشته باشند و لذت را از راهش بخواهند . موفق باشید

 132. مطالب مفیدی بود ولی کامل نبود… من مجردم ولی واقعا این مطالب کمک میکنه بعضیا زندگیشون دوباره گرم بشه. مرسی

 133. من 18 سالمه و خيلى تمایل دارم هر چه زودتر ازدواج کنم ، ترسم دارم خخخخخ خدایا یه شوور توپی مایه تیله دار برسون اینا که دادیشون همشون مث خودمن که بی پولن این زندگی خرج داره بخدا نمی شه با اشک و شعر شمع سر کرد بخدا پول می خواد

 134. ديدگاهها مختلف،خوبه به نظرم.من متاهلم اما به نظرم مجردها چه دختر چه پسر بي گدار به اب نزنند قبل ازدواج شريك جنسي وزندگي بيشتر بشناسن ،بيشتر مشكل متاهل ها عدم شناخت از همديگر است اينكه واقعا ميتونن شريك جنسي مناسبي برا هم باشند يا نه!ازدواج ميكنن تازه متوجه ميشن از لحاظ جنسي اصلا شريك مناسبي براهم نيستن

 135. سلام‏ ‏اقا‏ ‏مرسی‏ ‏من‏ ‏خیلی‏ ‏دوس‏ ‏‏ ‏دارم‏ ‏زن‏ ‏بگیرم

 136. من ۱۷سالمه یه مدت فکرکنم مشکل جنسی پیدا کردم ، فکر میکنم خیلی برای داشتن رابطه تمایل پیدا کردم اگه میشه کمکم کنید نمیخوام مشکلم جدی بشه

  • این طبیعی هستش و یک نوع واکنش شیمیایی در سن شما هستش و در صورتی که نمی خواهید ازدواج کنید ما ورزش هایی که فعالیت های کششی زیادی رو دارند به شما پیشنهاد میدیم مانند پیلاتس و یا یوگا و یا ورزش های گروهی … و عبادت کردن معبود احساس خوب و قویی بر روی آرامش درونی شما کمک می کنه

 137. سلام مطالبتون قشنگه،ممنون ازنویسنده محترم الان دارم بادخترداییم ازدواج میکنم.دارم دهن شیطونو سرویس وکنم

 138. دختري 23ساله ام ك تاحالا با هيج بسري دوستي نداشتم ، و به شدت محدود هستم شما بكو من جه كار كنم راهنماييم مي كنيد؟؟؟

  • با عرض سلام ، شما با در میون گذاشتن با خانواده تان از ترس هایتان میتونید با یک فرد مطمئین و کنترل شده ، صحبت کنید

 139. سلام من همسرم اولم فوت کردن حدود 12 سال پیش الان 38 سالمه اما هر وقت می خوام با همسر جدیدم رابطه جنسی داشته باشم تصویر همسر اولم و رابطه های عاشقانه ایی که داشتیم یادم میاد ، من نه می خوام به همسر اولم خیانت کنم نه می خوام همسر جدیدی که گرفتم رو ذهنم رو بدم به همسر قبلیم و ذهنم پیش اون نباشه چی کار کنم

  • تسلیت عرض میکنم بابته فوت همسرتون و همچنین تبریک میگم به خاطر این که دوباره ازدواج کردید بدونید از اینکه ازدواج کردید اصلا نگران نباشید و بدونید همسر اولتون هم با شما موافق هستند چرا که نمی خواهن غمگینی شما رو ببینند و نمی خواهن شما در وضعیت شکست خورده و داغونی ببینند اما در آخر پیش مشاور مراجعه کنید در اینگونه موارد مثل شما یه سری سوال هست در ذهن های شما که با مراجعه به به روانکاو در 4-5 جلسه اگه مسئله حادی نباشد راحت درمان می شوید و با احترام به هر دو همسرتون چه همسر اولی که فوت کردند و چه همسری که الان با ایشان دارید زندگی می کنید یه زندگی خوب و پر از آرامش رو می تونید داشته باشید

   با آرزوی موفقیت شاد کام و موفق باشید

 140. سلام کی حاضره بامن ازدواج کنه آخه ….28سالمه دانشجوی کارشناسی هستم وشغلی هم ندارم پولم هیچی ندارم باید چی کار کنم آخه من موندم و من

 141. خیلی ممنون بابته مطالبتون ، از همه می خوام دعا کنن من دارم ازدواج می کنم دلم نمی خواد شکست بخورم

 142. سلام
  ممنون از مطالب مفید نوشته شده از طرف دوستان
  27 سالمه و مجرد،هیچ مردی نتونس نظر منو بخودش جلب کنه جز همکلاسی دوران کارشناسی
  الان ارشد مکانیکم
  و فقط اون پسر هست که قلب من با تمام وجود انتخابش کرده اونم یه انتخاب اگاهانه
  ولی چه فایده!
  چون اون پسر دیدگاهش عوض شده و میخاد حتما شرایطش جور باشه تا اقدام به ازدواج منه
  در ضمن تمام تلاشش رو بکار بسته تا واسه ادامه تحصیل بره خارج از کشور چون اینجا موندن کاملا از نظرش مردود هست!با فکر بزرگش موافقم که باید رشد کنه و لی به قیمت شکستن دل من!
  خیلی پسر خوبیه و منطقی باهام حرف میزنه ولی الان دیگه فایده ای نداره چون تمام زندگی من شده
  ولی اخرین بار برگشت بهم گفت دوسم نداره
  ما هردومون عاقلیم و متناسب با شرع و عرف با هم صحبت میکنیم اونم از راه دور چون تو دو شهر مجزا داریم درس میخونیم
  و همه اطرافیان ما به پاکی منو اون یقین دارن ولی هیچیکی نمیدونه زهرای مغرور عاشق شده و تو چنین دردسرس افتاده و یه پسر که کوهی از احساس بود الان خودشو در غالب یه انسان بی احساس جا زده
  ومن هم هر روز از سن ازدواجم میگذره و تاخیر خدا تو ازدواج ما که البته نامعلومه!!!

 143. من 22 سالمه و به خاطر همین نیازها ترجیح میدم زودتر ازدواج کنم ولی متاسفانه به پسرای الان نمیشه زیاد اعتماد کرد امیدوارم هرچه سریع تر ی پسر خوب پیدا بشه

 144. سلام..من 27 سالمه و میون یه دوراهی گیر کردم.. من یه دختری رو دوست دارم ، یه دختری هم هست بی نهایت من رو دوست داره بخدا سردرگمم باید چیکار کنم اگه بخام ازدواج کنم آخرش چیکار کنم.. آیا اصلا عملی هست هر دو شون رو بگیرم.. خواهشا راهنمایی کنید ممنون

  • خیلی واضح دوست عزیز اگه بخوام توضیح بدم مشکل از شماست که نمی تونیتشخیص بدی چه چیزی رو در زندگیت میخواهی و دنبال چه هستید برای درمان حتماباید پیش روانکاو مراجعه کنید

 145. چرا اینقدر آقایون تمایل دارن ولی خانوم ها نه ولی ، آیا بعد از ازدواج برعکس میشه و مرد ها یه کم سردتر میشن

  • کلا نمی شه همه رو توی یک طیف قرار داد دوست عزیز ، کسایی هستند که خیلی گرمن و کسایی هستن که خیلی گرمن اون ها ذات طبیعیشون هستش ولیکن بعضی ها هستن که ادای این موارد رو در میارن که بعد از ازدواج خواه یا ناخواه اصل خودشون رو نشون میدن

 146. باسلام محمد هستم من و همسرم ۳۱ ساله هستیم ۸ساله ازدواج کردم و دو فرزند دارم و حتی یک روز هم طاقت دوری همسرم رو ندارم من یک کارگرم که از شدت خستگی توان رابطه جنسی رو ندارم اما با این وجود تو این ۸ سال تنها من بودم که اقدام به رابطه میکنم و همسرم ادای وظیفه میکند و من از این نوع یک طرفه بودن و بی میلی همسرم افسرده و خسته شدم چ کار کنم

  • دوست عزیز باید یه بررسی بکنید ببینید چی شد که در 8 سال قبل رابطتتون به سردی رفت و باید چه بکنید ، با این حال شما مشکل رو تشخیص نداده اید ما هم جز یه سری راه های عمومی رو نمی تونیم معرفی کنیم ، راه حل اول و آخر ما این هستش که به سراغ روانکاو ( کسی که مشکل شما را با گفتار حل می کند نه با دارو ) بروید و ازش راه حل بخواهید یه روانکاو می تونه با صحبت کردن باهاتون بهتون بگه مشکل از کجاست و باید چه راهی رو انتخاب کنید

 147. سلام من 21 سالم دانشجوی حقوق هستم توی دانشگاه هزارتا بسربهم بیشنهاد دوستی میدن حتی یکیشون هم نشده بیشنهاد ازدواج بده نه این که عقده داشته باشم ها نه اینجوری نیست فقط نمیدونم چرا بسرها البته سوءتفاهم بیش نیاد بعضی بسرهافقط دنبال خوشگذرونی هستن وبه ازدواج وسنت بیامبر اهمیت نمیدن من حتی بخاطر دوری از این بیشنهادها نوع بوششم روکامل عوض کردم امیدوارم همه ازدواج موفق داشته باشن چه بسر چه دختر

  • آره الهام خانوم خدایش خیلی کم پیدامیشه پسر دخترو واسه ازدواج بخواد همشون دنبال خوش گذرونین دوستای خودم همش دنبال این کارن واقعأ انتخاب سخت شده واسه ازدواج چ واسه دختر چ واسه پسر….

 148. همتون درگیرین آیا خخخخخخخخخخخ . آقا منم تمایل دارم ازدباج کونم

 149. سلام
  من اون چیزی نیستم که دخترا دوس دارن و همیشه تنها و تنها تر میشم نه اینکه بخام ازدواجو بخاطر رفع این مشکل انجام بدم نه من طوریم که اگه یکی بهم بگه برو میرم و دیگه پیدام نمیشه… راستش هر روز و هر روز از ادما دور میشم توری که بعضی وقت ها فکر میکنم از ادما نیستم ….!
  از دختر ها سرد شدم اما همیشه از دور دوسشون داشتم …! دوستان قدر داشته هاتونو بدونید و اینم بدونید یه کسایی هستن که اون چیزی که شما دارین خیلی ها میخوان داشته باشند یه چیزی هست که همیشه میگن تا چیزی رو که داری تا از دسش ندی قدرشو نمیدونی ما که نداشتیم شما که دارین قدرشو بدونید …
  ان شالله که همیشه موفق باشید تو زندگی تون …!
  حسین (بازنده)

  • انشالله دنبال روابط زودگذر و پرخطر نباشید بتونید به خودتون کمک کنید شرایط ازدواج رو برای خودتون فراهم کنید و هر چه سریعتر متاهل شید و از یک روان درمان هم حتما برای بالا بردن اعتماد به نفستون کمک بگیرید .

 150. عالی بود ممنون ولی من یه مشکلی دارم ک تمرکز زندگیم رو پاشیده بخدا متاهلم مشکلم اینه ک من هنوز تمایل دارم دوباره ازدواج موقت کنم و با کسای دیگه هم باشم و همش تو فکرشم از طرفیم من آدمیم که نمی خواهم به هسرمخیانت کنم و زندگیم رو خراب کنم بدجوری اعصابم به هم ریخته خواهشن راهنمایی کنید

  • با عرض سلام به شما دوست عزیز
   چند نکته هستش که شما باید اول در خوتون درست کنید و خواهش میکنم به نکاتی که میگیم توجه کنید و در آخر هم به روان پزشک و پزشک بالینی (هر دو رو باید برید ختما ) مراجعه کنید

   شما اول باید یه بازنگر در خودتون بکنید و ببینید چرا ازدواج کرده اید و شریک زندگی انتخاب کردید بعد نقاط مثبت و منفی خودتون رو در بیارید و شرایطی که توش قرار گرفته اید ببینید کسایی که شما بهشون احساسی دارند چی دارند که تو جه شما رو به خودشون جلب می کنند درکتون از خودتون رو بالا ببرید و تمایلات جنسیتون رو کنترل کنید چون احساس های جنسی می توانند بی نهایت باشند و شما با همه باشید ولیکن چیزی که باعث میشه شما به خودتون احساس انسان بودن داشته باشید احساس کنترل نسبت به خودتون هستش
   پس تا اینجا شد درک صحیح از خودتون حالا باید این ها رو روی کاغذ بیاورید و ببینید چی به چی هستش پس از چند روز میتونید به تمایلات خودتون نگاه کنید و می بینید که چه اثرات سوی میتونیه داشته باشه
   اما در رابطه با همسرتون سعی کنید نیازهای احساسی و اعاطفی خودتون رو با همسرتون در میون بزارید و سعی کنید در رابطه جنسیتون رابطه دو طرفه ایی رو داشته باشید این برای هر دوی شما خوب هستش چون باعث میشه بیش از قبل به هم نزدیک شوید

 151. خیلی مطالب خوب و مفیدی گذاشته بودین .من 24 سالمه و هنوز مجردم اکثر دوستان و هم دوره ایی های من ازدواج کردن حتی بعضیاشونم بچه دارن اما من از شب عروسی خیلی خیلی میترسم به صورتی که بیشتر از یک ساعت که بهش فکر می کنم بدنم شروع میکنه به رعشه ، اگر ممکنه در مورد شب زفاف مطلب قرار بدید و بگید چی کار کنیم این همه استرس نداشته باشیم و درد کمتری حس کنیم من خیلی میترسم ترخدا کمکم کنید نمی تونم به کسی هم چیزی بگم خیلی خجالتیم تر خدا کمکم کنید

 152. به نظر من رابطه کامل زناشویی هیچ اشکالی ندارد بلکه برای روحییه زن وشوهر بسیار مفید است شناخت برای قبل از عقد است فقط باید جلوگیری کرد از تفکرات مبهم و مسخره اونهم نه به خاطر حرف چرت و غیر منطقی مردم بلکه به خاطر راحتی خودمان.دختران تازه عقد کرده بدانند به خاطر شرایط بد اقتصادی دوران عقدها بسیار طولانی شده است و اگر به خاطر حفظ
  زندگی یه مقدار از خودگذشتگی نشون ندن نمی تونن رابطه پایداری داشته باشن و ترس از برهم خوردن عقد با شوهر خود رابطه دهانی و… و هر رابطه حیوانی دیگر هم نداشته باشن به توصیه برخی روانشناسان به غیراز دخول کامل وسالم زناشویی داشته باشند ضرر می کنند و آسیب فیزیکی غیر قابل جبرانی به خودشون میزنند .من خودم خانمی هستم که بیش از یکسال عقد بودم شوهرم هم بسیار مصمم بعد از یکسال و چند ماه (چون ما دانشجو بودیم) در حد توانش عروسی گرفت .در دوران عقد تنش بالا وجود دارد و اگر زن وشوهر رابطه خوبی و با درک و فهم با هم داشته باشند بسیار با هم کنار می ایند به خاطر لحظات خوشی که باهم داشته اند.و اگر مردی هوسباز باشد وبخواهد فقط لذت ببرد و بعد ول کند این مرد بعد از عروسی هم ول می کند و با زنهای دیگر میرود فقط زمانش کمی عقب افتاده است.

 153. اخر این چه عرف مسخره ای است که موارد خلاف شرع و اخلاق عرف می شود بابا اینقدر همه چیز رو سخت کردند توی این دوره زمونه که نمی شه رفت سراغ زندگی الان یه عروسی ساده 50-60 میلیون پات آب میخوره که باید تا آخر عمر قسط بدی بابا تر خدا یه کم رعایت کنید یه کم به خونواده هاتون بگید بابا یوااااش آخه من که گنج علی بابا رو ندارم برم وایسم در کوه بگم سین سین باز شو من برم یه عالمه پول برادون بیارم نه من الان خیلی ها مثل من هستند از خانوم می خوام بابا یه کم مراعات کنید من می دونم شما لایق بهترین چیز ها هستید اما نیست چه کنیم نمی شه خدایا خودت کمکمون کن

 154. سلام یه سوال داشتم اگه کسی فرضا یه مدت خود ارضایی کنه بعد یه مدت ترک کنه درازدواج تورابطه جنسی چه تاثیری داره؟ آیا بچه دارنمیشه یا چه مشکلی پیش میاد توروخدا جواب بدین ممنون

  • سلام دوست عزیز ، خود ارضائی تاثیری رو بچه دار شدن یا نشدن شما نمیزاره(در صورتی که آسیبی به خودتون نزده باشید) ، ولی اگر ترک کرده باشن خودارضائی رو مثلا در فاصله بالای 5-6 ماه مشکل خاصی براشون پیش نمی یاد فقط مسئله زود انزالی برای کسانی که خودارضایی نمی کنن هست که این هم برای همه زوج ها پیش می آید و در ماه دوم سوم کنترلشون دستشون میاد ، انشالله موفق و پایدار باشید

 155. زن گرفتن سخته به نظر من برید طرف صیغه ، این مطالبتم خیلی کهنست حوصله دارید شما هم شما دیگه خیلی سنتون بالا رفته دیگه برا این چیزا دیر شده

 156. بهار خانم الان دختر پسر نداره که…. همه شبیه هم(حیوون)شدن…..دختره قبل ازدواج با صد نفر ب اسم عشق رفاقت میکنه.پسره ام همینطور…… من33سالمه اما خداوکیلی دختری پیدا نکردم که تو چشای کسی خیره نشده باشه… متاسفم برا این جماعت هفت رنگ….افتخارم اینه تو چشم کسی خیره نشدم و نخواهم شد مگه بانوی خودم همسرم. هی

 157. مطلبتون ای بدی نیست درسته کسایی که ازدواج می کنند کمی غیرتشون رو از دست میدن

  • خواهش می کنم دوست عزیز ، خیر این صحبت که غیرت از بین می رود اشتباه است ، همه مسائل در زمینه های عاطف ، شک کردن ، حتی شک های بیجا و سردر گم کننده در وضعیت بهتری قرار بگیرد و حس شما رو نسبت به ازدواج کاملا دگرگون می کند چون ذهن شما دیگر خیلی کمتر درگیر نیاز های جنسیتون هستش و به تکامل و زیبایی احساس بهتری در کنار همسرتان خواهید داشت ف انشالله سوتفاهمات برایتان برطرف شود و بروید به سمت آرامش بیشتر

 158. سلام من حمید هستم 24 ا مشهد ممنون از سایتون ولی کم لطفا بیشتر کنید برای جوان ها خیلی خوبه منم دوسن دارم زن بگیرم ولی اشنایی مهم چیزیه اگه کسی میخاد تشکیل خانواده بده باید چشم و گوشش رو خوب قبل از ازدواج باز کنه همینجوری نره بیافته تو هچل

 159. آگاهي از مطلبي كمك ميكنه از موهبت هاي الهي استفاده بهتري بكنيم ام نكته مهم اعتداله/مطالب خوبي بود اميدوارم روزي برسه كه سطح دانش وآگاهي جامع به حدي برسه كه نابهنجاري نداشته باشيم. موفق باشيد وشاداب

 160. با سلام به همه ی کسانی که نظر دادن،نظر همه قابل احترامه ولی در پاسخ به بهاره بگم که خدا شاهده همه ی پسرا مثل هم نیستن خواهشا همه ی خانم ها جمع میبندن این کارو نکنید

 161. تشکر بابته مطالبتون

  می خواستم یه سوال بپرسم اونم اینه که ارتباط عاطفی چقدر مهم هستش توی رابطه جنسی چون من خودم یک آدم احساسی هستم می خواستم ببینم اگر همسرم انسان احساسی خشکی باش چجوری میشه روابطمون چون یکی رو دوستدارم و باهم نامزدیم تا 3 ماه دیگه هم عقد میکنیم ، برام مهمه اون هم من رو ساپورت میکنه

  • در ابتدا باید بگم که رابطه جنسی درست و انسانی با همسرتون یکی از مهمترین نتیجه هاش اینه که روابط عاطفی شما رو قوی تر میکنه
   از قدیم گفتن که محبت دل سنگ را هم نرم میکند ، این صحبت صحبت درستی هستش ، ولی چیزی که الان میمونه سطح انتظارات شما هستش که تکلیف زندگیتون رو مشخص میکنه برای مثال افرادی رو داریم که خیلی مثل سنگ به نظر می آیند ولی خیلی خیلی دل رحم هستند ولی به دلایل مختلف قادر نیستند ارتباط خوبی برقرار کنند یا ابراز علاقه خوشون رو نشون بدن ولی همسر این اشخاص درآینده به خاطر نزدیکی زیاد (منظورم تعدد رابطه جنسی نیست منظورم همزیستی ین دو نفر هستش ) به درک بهتر میرسن و حتی شخص میتونه ارتباط برقرار کردن به نحو خوب رو برقرار کنه ، پس چیزی که الان مشخص شده این هستش که اینه که به درک متقابلی از خودتون و همسرتون برسید و بدانید احساستش به چه مقدار هستش و چه مقدار تغییر می کند و چه گونه خودش رو بروز می دهد . توصیه ما به شما این هست که باهمسرتون پیش مشاور بروید و از اون کمک بخواهید ضمنن از مشاور خودتون بخواهید که شما ها رو به همبهتر بشناسونه تا بتونید درک بهتری داشته باشید نسبت به هم دیگر و ازشون درخواست کنید یک سری کتاب رو بهتون معرفی کنن چرا چون باعث میشود در کنار هم درکتون از هم بالاتر برود و زندگی پایدارتری داشته باشید

 162. سلام ببخشید میخواستم بگم ک من پسری ۱۹ ساله هستم و ۶ ساله ک خورارضایی میکنم و نمیتونم جلوی شهوتمو بگیرم امروز ی متنی خوندم درباره عواقبش ک گفته بود تو سر انسان هوا جمع میشه و باعث دیوانه شدن و حتی مرگ میشه
  میخواستم بپرسم ک روشی برای مقابله با این بیماری دارین ک پیشنهاد بدین؟اگه ازدواج کنم چی؟توی این سن!

  • در ابتدای کار باید خدمتتون بگویم انشالله بتونید هر چه سریعتر این عمل رو بزارید کنار

   اما در مورد این که باعث دیوانگی یا جمع شدن هوا در سر است این یه صحبت اشتباهی هستش ، اصلا نترسید ، اما این که مضرات چیست باید خدمتتون بگم هر بار که شما خود ارضائی می کنید و از شما اسپرم خارج می شود باید منابع اسپرمی تون دوباره ایجاد بشود پس تمام بدن دوباره به تولید اسپرم متمرکز می شود و در این زمان که بدن در حال تولید دوباره اسپرم هست از منابع بدن شما به مقدار زیادی دوباره استفاده می کند اما در زوجین وقتی رابطه جنسی شکل میگیره بعد از اون در 99 درصد مواقع به علت فعالیت بدنی زیاد زوج ها باید استراحت کنند برای همین عمل تولید اسپرم در خواب ایجاد می شود و ضزر های کمتری داره ضمن اینکه وقتی شما با همسرتان رابطه داشته باشید احساس های خوب و منطقی خوبی در شما ایجاد میشود در صورتی که در خود ارضائی تمام احساس شما ( بیداری بویای لمسی و … ) به غیر از احساس تخلیه اسپرم (ترشح تستسترون و آدرنالین برای لحظات کوتاه ) چیزی دیگه رو حس نمی کنید و باعث میشه که بدن از این فعل ناراضی باشد و شما دچار سردرگمی می شوید و نارضایتی های شما به اشکال مختلف خودش رو نشون میده ( پرخاشگری شدید ، تند خویی ، استفاده از الفاظ رکیک ، بی حوصلگی و بدترین اون ها افسردگی خفیف و در طولانی مدت افسردگی شدید و …. ) ، ولی در کسانی که خود ارضائی می کنند معمولا درکی از اعمال رفتار در بعد از این کار ندارند و باعث می شوند آسیب های فیزیکی و روانی زیادی به خودشون بزنند ،

   اما برای ترک در حال تکمیل مقاله ایی هستیم که اگر خدا بخواهد در حال اتمام هستش و انشالله که بتونه برای شما و بقیه عزیزان مفید واقع بشود

 163. ممنون بابته مطالب خوب و آموزندتون کسایی دیدم نوشته بودن بلدن ولی من نمی دونستم ممنون

 164. من چطور سر از این سایت دراوردم ؟نظرات جالبی بود ، ملت انگار مشکلاتی دارن

 165. سلام…
  میخواستم بدونم وقتی دختر 18 سالش شد حتما باید به یک ماما یا ددکتر زنان مراجعه کنه؟بعنی یه برگه سلامت بهشس میدن ک واجبه؟

 166. زن کجا بود، 20سالمه بندرعباس
  بابا هر جا میرم زن بگیرم 100 تا عیب میزارن رومون پرتمون میکنن بیرون

 167. سلام من ۲۸ سالمه ۴ساله ازدواج کردم شوهرم بهم میگه سردی بعضی وقتا شده ۱۰ ,روز رابطه جنسی نداشتیم گاهی اوقاتم روزی ۳،۲بار در روز از بس غر شنیدم خسته شدم خودم فکر میکنم سرد نیستم چی کار کنم رابطه چند روز در هفته طبیعه؟

  • با عرض سلام خدمت شما و همسرتون
   ببینید تعداد داشتن رابطه جنسی یه چیز ثابتی نیست ولی یک تعادلی درش موجود نسبت به افراد مختلف بعضی ها هستن که هر 2 هفته رابطه دارن بعضی ها ماهی یکبار و بعضی ها هفته ایی دو سه بار

   اما برای اینکه تعادل ببخشید بشینید با همسرتون صحبت کنید ببینید تقاضاهاتون به چه شکل سیستم فیزیکتون به چه شکله و هر کودوم از شما نیازتون به داشتن رابطه چقدر هستش ، وقتی با هم صحبت کنید و روی کاغذ بیارید صحبت هاتون رو میتونید دو نفری به یک تعادل جامع دست پیدا کنید

   پی نوشت : تعداد زیاد رابطه جنسی در دراز مدت آسیب زنندس مثلا هر روز یا هر دوروز ، معمولا در زوج های که با هم تفاهم دارند بعد از ازدواج بعد از یک سال به تعادل خوبی میرسه و این باعث میشه در دراز مدت آسیب کمتری ببینید ، افرادی که خیلی زیاد رابطه دارند برای مثال هر شب یا 2 شب در میان تعداد کسیرشون در سن های بالا بعد از 45 دچار تحلیل بیشتری از لحاظ فیزیکی می شوند

 168. دوستان خیلی جالب نظرات رو خوندم خیلی از هم متفاوت بودن حس و حال ها تجربه جالبی بود ممنون

 169. سلام خدا، من 33 سالمه،من منتظرم کسی رو که دوست دارم بیاد خواستگاریم،البته خواستگارم بود من رماندمش از خودم….الان هم پشیمووووووووونم به خداااااا،به خودش هم پیام دادم 10روزه ولی هنوز جوابی نداده …،آااااااااااااااااا خداجون غلللللللللللط کردم میشه یه کاری کنی همین امروز جمعه دوباره مثل قبل که منو دوست داشت بهم برگرده…بیا این شب جمعه یی منو حاجت روا کن ،اوستا کریم که دیگه تحمل دوریش برام سخت شده …همه رو حاجت روا کن…مخصوصا این حاجت های درباره ازدواج…….من را به اوی من برسان،به عقد دایم خانم خونه اش کن.آااا خدا ما رو با هم خوشبخت کن،مهربانم تسهیل تسریع و تعجیل در این امور بنما به حق محمد و اله طاهرین…
  من الان غرق گناهم اگه خدا توی این شرایط دعای منو پشیمان از گناه رو گوش بده و مستجاب کنه واقعا دم خدا خیلی گرمه…
  اینا رو با اشک نوشتم.

  • سلام خواهر خوبم . به خدا اعتماد کن . اگر اون پسر بر نگشت از اون بهتر میاد . به جون خودم اینو تجربه کردم که میگم . روی احساسات تصمیم نگیر . زندگی فقط عشق بازی نیست …… مهمون سر زده میاد . مادرشوهر دخالت می کنه . پدر شوهر دستور میده . خواهرشوهر حسادت می کنه . فامیل شوهر بعد از سه ماه از ازدواج ، میگن بچه بیار . من هزاران مشکل دارم . تئ خونه پدر شور باید با مانتو بگردم . زندگی مشترک در هفته فقط یکبار یا دو بار رابطه داره بقیش مشکلات تشریف میاره . با این حال آرزو میکنم عاقبت بخیر شی . امام رضا (ع) فرموده : بسیار دعا کنید ……

 170. حسرت
  در من حضور وحشی یک حس،
  بیداد می کند،
  می کشد مرا به میز محاکمه ،
  از من او داد می کند،
  کودک درون من،اما،
  این پا و آن پا می کند،
  می زند به کوبه او به میز خویش،
  می کشد فریاد ز دست من،
  خیره می شوم به چشم او،
  غره می رود به چشم من،
  تو به من جفا کرده ای،
  نه،
  تو،به خود جفا کرده ای،
  تو چه بی تفاوت از حضور من،
  سالیان سال را تباه کرده ای،
  تو نپرسیده ای ز خویش،
  آیا من هم بوده ام؟!
  می کشم نفس درون تو،
  آخر ای سنگ دل،
  من هم زنده ام!
  می کنم به او نگاه،
  سالیان سال ز تو گذشته ام،
  تو نفس می کشی و من،
  تو را مرده پنداشته ام،
  می گزم به حسرت لبان خویش،
  می زند به کوبه او به میز خویش،
  کودک درون من،باز،
  این پا وآن پا می کند،
  در من حضور وحشی یک حس،
  غوغا می کند!

  • ایشالله فرشاد جون یه زن خوب گیرت بیاد ، بخدا تعممتیه ، بگوآمین لال از دنیا نری

 171. سلام کاش یه رن خوبم تواصفهان بامنم اشنا بشد مردم از بی زنی بریم بسونیمش

 172. دیونه اید شوهر نکنید یا زن نگیرید ، دوستش داشته باشید بسه با اون حال کنید ، میتونید معنی آرامش های مختلف رو تست کنید

 173. مطالبی که گفته بودید خیلی خوب بود مممنونم ، می خواستم بگم به دختر و پسر ها هدفتون اگه از ازدواج دنباله آرامش و رضایت از زندگی باشه مطمئینن به زیبایی میرسید

 174. سلام،خجالت نمیکشید تا این سن مجردین؟اگه عیب نداشتین الان ازدواج میکردین،خخخخ من21سالمه عاشق شوهرم هسم خیلیم خوشبختم تازه لیسانسمم گرفتم،والا ب قرآن،خجالتم نمیکشن ترشیده ها

  • سلام توچقدر از خودراضی هستی،چراخانوما و اقایونایی که هنوز ازدواج نکردن , مسخره میکنی ,خب قسمتشون این بوده مجرد موندن

 175. دوستان عزیز این ها همه توطه است وقتی سن ازدواج جوانان ایرانی میره بالا اون هم ازسرناچاری منظورم بی کاری وگرانی است .طرف بااین همه .فریب وگناهی که دراطرافش هست .چه کنه .میاد توخیابون پوشش های نادرست کارهای شنیع وروابط نامشروع.آدم هنگ میکنه.

 176. ببخشید من شوهرم خیلی فعاله من کم میخوام تازه ازدواج کردیم چی کار کنم کمتر بشه میلش ، هر روز میخواد پدرم در اومده تو این دو هفته دیگه نایی برام نمونده

  • در اوایل رابطه همینجوره بهتر یه جوریکه بهش برنخوره یا فکر های بدی دیگه ایی نکنه باهاش صحبت کنبد و براش زمان خاصی رو در نظر بگیرید اینطوری در دراز مدت آسیب کمتری هم میبینید
   بهتر مطالعتون تو این زمینه بالا ببرید و برای شوهرتون بگید که تکرار زیاد رابطه جنسی در دراز مدت باعث میشه در یه سن خاصی دیگه بازدهی مناسبی نداشته باشه این رابطه

 177. سلام تقریبا19سالمه خودم خیلی دوس دارم ازدواج کنم امامامانم میگه بچه ای وبه هرکس بهانه گیری میکنه درحال حاضرهم موردی ندارم بعضی وقتا خیلی بهم فشار میاد لطفا بعدخدا کمکم کنید..

  • بابا چرا اینقدر هول هستی اول با یکی رفیق شو ببین اصلا مالی نیست

 178. سلام خسته نباشید
  دستتون دردنکنه واسه مطالبی که گذاشتید
  من ۲۳ سالمه میخوام ازدواج کنم ولی واقعأ دختر خوب کم شده هرچند پسرخوب هم کم شده واقعأ موندم چیکارکنم…

  • سلام اقامحمداین حرفونزن دخترخوب کمه چونکه دخترای موحجبه معمولااصلا ازخونه بیرون نمیان وشماچونکه بیرونودیدیدفکرمیکنیددخترخوب کمه به خاطرهمین به مادرتون بگیدوقتی تومجالس زنونه هست برای شماکیس خوبی پیداکنن وشمااونوببنیدواگرموردرضایتتون بودانشاالله که همسرپاکدامن خداقسمتتون کنه

 179. سلام بنده لذت بردم هم از مطالب سایتتون ، هماز اینکه دنبال مشاوره دادن و حرف بی خود نیستین و بقیه رو به سمت مشاوره میفرستید

 180. سلام.ممنون از مطالب مفیدتون 26 سامه زندگیمونوا 6 ساله شروع کردیم البته با کلی عشق شوهرم سرد مزاجه و عصبی حاضر نیست به مشاور رجوع کنه..ماهی 1بار با همیم نمیدونم چی کار کنم راهنماییم کنید.احساس میکنم غرورم شکسته وچندین بار در طول این چند سال باهش صحبت کردم یه مدت بد نیست دوباره همونه

  • باید از در دیگه ایی وارد شید ، خودتون میتوند برید پیش مشاور و ازش الگو بگیرید تا ببینید چه کاری باید انجام بدید ، باید یه سری تغییرات اساسی بوجود بیارید سخته اما میتونید از مشاور همکمک بگیرید یادتون میده به مرور زمان تغییرات اسای ایجاد کنید آسون نیست اما شدنی

 181. سلام دوستان من راستش یه مشکلی واسم پیش اومده اونم این که شبا بدون خودارضایی خوابم نمیبره میدونم گناهه اما خب چیکار کنم یکی از دوستام گفته تو این سن نمیشه ترک کرد ولی کنترل میشه کرد والا من به خاطر دخترهای بیشوری که اطرافم تو مدرسم هستن این مشکل واسم دچار شده

  • خب شما باید حتما بری پیش یه مشاور خانم ، در صورتی که ادامه پیدا کنه هم ضریب آی کیوی شما مشکل پیدا میکنه ، هم رشد فیزیکیتون هم زندگی آیندتون با همسرتون رو تحت تاثیر قرار میده ، حتما برید ورزش اون کسی هم که گفته تو این سن نمی شه این رو درمان کرد نادانسته و بدون تفکر این صحبت رو کردن زیاد روی حرف های عمومی حساب باز نکنید و حتما برای درمان اقدام کنید

 182. والا من ی مشکلی دارم هی منو پیش خونواده شرمتده میکنه.وقتی شبا دوش میکیرم یا میرم حموم صبح که از خواب بیدار میشم میبینم خودارضایی شدم ب هرکی میگم میگن حتما با فکر بد خوابیدی آخه گاهی ظهرا هم اینجوری میشم دوستامم میگن حتما اضافه ست وقتس ی لیوان رو از آب پر کنی‌ میریزه

  • حتما به پزشک مراجعه کنید حتما ، ممکنه مشکلتون جدی و جدی تر بشه باید از همین الان درمان رو شروع کنید

 183. اطلاعاتتون بد نبود ولی هرکی میگه میترسم و فرار میکنم بالاخره که چی ترستونو کنار بگذارید و راحت باشین….

 184. سلام من از سیزده سالگی دلم می خواست ازدباج کنم و کسی رو برای خود خودم داشته باشم همیشه تو این فکرم از درسامم عقب افتادم باید چیکار کنم درسای دانشگام مونده خخخخخخخخ

 185. صحبتم با اوناس ک می گن ازدواج سنتی بکنید … دختری هستم 25 ساله لیسانس متین نجیب و از نظر ظاهری زیبا ولی به دلیل وضعیت خانوادگی کسانی ک به من پیشنهاد می کنن بعد از تحقیقات و فهمیدن وضع مالی خانوادم پا پس می کشن … این موضوع خیلی تو روحیم تاثیر گذاشته ..کلا دیگه امیدی به ازدواج کردن ندارم … به خاطر همین بعد از 25 سال نجابت و پاکی با اقایی آشنا شدم و رابطه دوستی با ایشون برقرار کردم اصلا برام مهم نیست ک بقیه چی فکر می کنند با این همه نجابت به هیچ جایی نرسیدم دیگه الان به نقطه ای رسیدم ک هیچ چیزی برام مهم نیس

  • ببخشید شما باید خیلی هم خوشحال باشید ، کسایی که برای وضع خانواده شما فرار میکنن الان اگه فرار نکنن روز دیگه برای یه چیز دیگه فرار میکنن پس این رو به عنوان ی فرصت بهش نگاه کنید نه یه یک شکست ، در ضمن شما هر کاری بکنی برای خودت کردی این رو از جهت بحث کردن یا سرزنش شما نمی گویم از این جهت خدمتتون میگم که شما تا الان برای نجابتتون توجه نکردید که چه چیز هایی به دست آوردید ، شما تونستید خودتون رو سالم نگه دارید چه از لحاظ روانی چه فیزیکی
   فیزکی که مشخصه بیماری مختلف رو نگررفته اید و همچنین خدایی ناکرده در صورتی که اقدام به این مسئله بکنید بیماریهای مختلفی در اثر تعداد انسان ها در واژن پیش میاد ، همه چیز رو داغونت میکنه کبد و سیستم صفرا رو اکیدا توصیه میکنم کلا سمت این قضیه نرید که با کسی آشنا بشید و همه چی رو فراموش کنید ، چون با شکست بزرگی رو به رو میشید که دیگه قابل جبران نیست

   از لحاظ روانی همکه دیگه هیچی بد وضع داغونی پیش میاد اولین و کمترین مشکلی که بوجود میاد افسردگی هستش و ……….

 186. سلام . من مدتی که نامزد کردم من و همسرم فاصله امون زیاده او تو یه شهر دیگه زندگی میکنه و من تهران جدیدا خیلی سرش شلوغه . نزدیک 6ماه که همدیگرو ندیدیم . رابطمون تلفنی و اس ام اسیم کم شده آخه تا میاد خسته است و باید بخوابه راستش بهش شک کردم البته چیزی ازش ندیدم در واقع هیچی … راجع به مسایل جنسی همیشه باهام حرف میزد ولی تو این 6ماه دریغ از یه کلمه … نمیدونم چیکار کنم خسته شدم…. به نظر شما چرا اینجوری شده ؟ دلیل خاصی داره ؟
  چرا آقایون انقدر خودخواه هستن

  • با عرض سلام
   ازش بخواهید یه کم به خودش بیشتر برسه امکان داره برای اینکه زیاد درگیر کار شده از زندگی کردن افتاده باشه ولی باید با توجه کردن وگرم کردن محیط خونه البته با سیاست بتونید این جریان رو عوض کنید

 187. سلام پریسا خانوم
  لطفا بجای اینکه شک و تردید نسبت به شوهرتون داشته باشین بهش نزدیکتر بشین
  شما میتونین سر حرفو باز کنین
  خواسته هاشو بشنوین
  براش دلبری کنین و…..
  حتما موفق و خوشبخت همیشگی خواهید بود
  روزنه ورود به مرد رو پیدا کنین

 188. سلام من 38سالمه آدم بايد ذهنيتش پاك باشه تاتوي زندگي حتي درروابط زناشويي موفق باشه

 189. چی کار کنم زنم به من علاقش بیشتر شه ، ما رابطه جنسیمون خوبه ، اما حس میکنم رابطه عاطفیمون نسبت به قبل سرد تر شده میشه راهنمایی کنید ممنون

  • ببینید من با این یه خط نم تونم واقعا شما رو راهنمایی کنم

   اما جمله ایی می تونم بگو و کامه و در صورت که مشکل خاصی نباشه رابطه عاطفی رو میتونه از رکود در بیاره

   سعی کنید با هم شروع کنید به آموزش یه مسئله علمی تفریحی یا ورزشی که به نوعی بتوه هیجانات مشترکتون رو توی یه سمت هدایت کنه

   موفق و پایدار باشید

 190. با عرض سلام و خسته نباشید وتبریک سال جدید
  به نظر بنده
  در مواقع روی دادن گناه
  فقط خدا رو یاد کرد
  تاشاید مانع از بروز گناه شد(خودارضایی)

 191. سلام من23سالمه وخانومم20ساله زندگی اصلا به پول نیست کل مراسم عروسیمون16میلیون خرج آوردالان هم یه دختر6ماهه هم داریم

 192. به خاطر مطالب مفیدتون ممنون من ۱۹سالمه به خانوادم گفتم که من یه هم دم.برا زندگیم میخوام (زن میخوام ) از غذا یکی رو هم پسندیدم به خانوادم میگم این شخصا من میخوامش میگن تو دهنت بو شیر میده سیبلات در نیومده (یه کپه سیبیل دارما:-) ) اما قبول نمیکنن به نظرتون چیکار کنم من؟

 193. مطالب خوبی بود
  من دقیقا 19.5 سالمه خخخخخخخخخخخ
  ایشالا همتون مزدوج شین

 194. درسته ازدواج کردن حس خوبی داره و ادم تشکیل خانواده میده ولی من ترجیح میدم مجرد بمونم

 195. ما که توی ازدواجمون ناموفق بودیم و بعد از چند سال به دلیل تفاوت خواسته هامون از زندگی ، بصورت توافقی از هم جدا شدیم. توی این جامعه و با داشتن فرهنگ ایرانی ، دیگه فعلان نمی تونم به ازدواج فکر هم بکنم و حالا حالاها تنهام . خدایا همه جوون ها رو خوشبخ کن .

 196. سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم. چرا اسپرم مردا زود میریزه چه راهی وجود داره که اسپرم دیر بریزه از قرص هم استفاده کردیم ولی جواب نداد؟ ممنون میشم اگه جواب بدین؟

  • چندین چیز امکان داره باشه ، اگه شما متاهل باشید و اوایل ازدواجتون باشه یواش یواش براتون عادی میشه و بعد از یه مدتی زمان انزال دیرتر انجام میشه اما اگه این اتفاق نیافتاد و شما همچنان زود به انزال رسیدید باید به پزشک اورولوژیست مراجعه کنید تا یواش یواش درمانتون می کنند

   امام اگر منظورت در خودارضائی هست ، باید بدونید که خود ارضائی باعث میشه شما بعد از 6-7 ماه کلا دچار بیماری هایی میشید که درمانش یه مقدار سخت هستش یکیش همین زود انزالی هست و آسیب های روانی شدیدی رو برات به همراه میاره

   سعی کنید در کارهاتون احتیاط رو رعایت کنید

   • دمت گرم
    منم ۲۳سالمه،سه ساله ازدواج کردم یه پسر یه ساله دارم ،

  • خب اگر و فقط اگر مسئله همسرتون هست ، میتونیم بگیم باید تنظیمات هرمونی را تنظیم کنند اگر قبلا زیاد بوده و الان کم شده

   ولی در مورد موارد دیگه با افرادی که نسبتی باهاشون ندارید به عبارت ساده تر همسر شما نیستند طرف شما اولین و آخرین چیزی که توی ذهنش داره نقش میبنده اینه که شما دارید بهش تجاوز میکنید و باید بهتون بگم تمام پل هاتون چه جلویی ها و چه عقبی رو دارید خراب میکنید ولی ما فرض رو میزاریم برای این که شما میخواهید فقط اطلاعات کسب کنید

   اما اگر سوالتون این هستش که چرا کلا بعضی ها سرد مزاج هستن ، باید براتون بگم که ژنتیک ، تربیت کودکی ، تجاوز جنسی در کودکی و …………. خیلی از مسائل دیگه درگیر هستند که شما اگر همسرتون همچین مشکلی دارند باید به یک روان درمان خوب مراجعه کنید تا به شما کمک کنه و دقیقا ریشه یابی کنه مشکل از کجاست

 197. ازدواج خوبه خوشحالم زود ازدواج کردم حال میده متاهلم ایشالا شمامجردا ازدواج کنید و برید سر خونه زندگیتون

 198. هر چی زودتر زن بگیرید زودتر تکلیف زندگیتون مشخص میشه ، بجنبید بر و بچ خوباش رو میبرن ، دیگه چیزی تهش نمی مونه ها

 199. راستی دوستان یه سری موسسه ازدواج هست میتونید برید توش ثبت نام کنید بعضی وقت ها یس های خوبی معرفی می کنند

 200. خیلی خیلی سایت خوب و مطالب مفیدی دارید ، من الان 4 ساله متاهل شدم واقعا برای تک تک این این مطالب در مورد رابطه جنسی هزینه کردم ( زمانی ) و به صورت تجربی یادشون گرفتیم با همسرم ، اگر میشد یه جایی مطالعه میکردیم خیلی خوب بودش

 201. سلام خدمت شما
  من مردی 45 ساله هستم سوال زیاد دارم اما میخوام خصوصی بپرسم و خصوصی هم جواب بگیرم میشه راهنماییم کنید چجوری خصوصی سوال بپرسم؟

  • با سلام دوست عزیز ، پیشنهاد ما به شما اینه که حتمن وقتی می بینید نیاز به مشاوره رو به صورت جدی در خودتون حس می کنید ، به دکتر روانشناس مراجعه کنید اگر این برایتان ممکن نیست و خجالت می کشید سایت اصفهان پاتوق چون استقبال زیاد بوده از تعدادی مشاور کمک مییگره میتونیم براتون ازش بپرسیم ولی جوابهای ما کاملا ممکنه اشتباه باشه چون باید به صورت حضوری مراجعه کنید و مشکلاتتون رو حل کنید چرا که ممکنه یا ما اشتباه بگیم یا دیدی شما اشتباه باشه یا … هزاران مسئله دیگه
   پیشنهاد ا به شما اینه که 100 درصد به دکتر مراجعه کنید خیلی خیلی براتون بهتره

 202. با با یه فیلمی بزا رین ادم اطلا عا تش بره بالا دیگه فردا شو هر میکنه لازم میشه

 203. محسن
  باسلام خدمت همه دوستان مطلب مهمی به نظرم اومد که برایتان بگم تمام کسانی که به خود ارضایی عادت دارن هرچه زودتر ازاین کار دست بردارن. این کار هم به جسم وهم به روان اسیب های شدید میزند لطفا اطلاعات خود را از مضرات ان بالا ببرید واز هر راهی که شده ترک کنید .اول اراده کنید و سپس راههای ترک را یادبگیرید واثرات ترک انرا بچشید

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here