Category: مشاوره خانواده

مرد ها این تغییرات زندگی دوست ندارند

مرد ها این تغییرات زندگی دوست ندارند

در زندگی همیشه همه چیز در حال تغییر و رشد است اما آیا ما نیز همگام با آنها رشد می کنیم؟ از همه مهم تر، چرا از اینکه فرد مورد علاقه ما شروع به تغییر می کند، تعجب می کنیم؟ چه کسی گفته عشق همیشه ثابت می ماند؟ این فقط یک تلقین فکری است که همه ما برای خود ساخته ایم و در لحظه ازدواج از آن برای دادن تعهد به طرف مقابلمان استفاده می کنیم.

 

تغییرات زندگی,زندگی زناشویی

 

اما هیچ کس از آینده این ارتباط چیزی به ما نگفته است: آیا سیندرلای قصه ها و شاهزاده سوار بر اسب سپید او برای هزینه های خانه یا اینکه چه کسی حق دارد کدام شبکه تلویزیون را نگاه کند، با هم دعوا می کردند؟ بیشتر بخوانید !

شام خود را به همراه خانواده بخورید

ممکن است بسیار شنیده باشید که بهتر است خانواده دور هم شام بخورند. آنچه فرزندان سر میز شام می خواهند بیش از هر چیز حضور پدر و مادر است.

چگونه گریه نوزاد را کنترل کنیم ؟

یک متخصص اطفال با بیان اینکه هرگز نباید مادر را به دلیل نحوه تغذیه نوزاد یا رژیم غذایی او مورد سرزنش قرار داد و او را مسئول بروز کولیک دانست، گفت: تشخیص این بیماری تنها با مراجعه به متخصص اطفال امکان‌پذیر است تا والدین مطمئن شوند که نوزاد مشکل خاص دیگری مانند گوش درد و فتق البته در پسران ندارد.

 

 

 

 

دکتر محمود راوری در گفت وگو با سلامت ایسنا ، با اشاره به اینکه به گریه‌های غیرقابل کنترل کولیک گفته می‌شود، اظهار کرد: نوزادانی که با شیرخشک تغذیه می‌شوند، بیشتر به دل درد مبتلا می‌شوند و معمولا این دل‌ دردها از ۲ تا ۴ هفتگی شروع می‌شود و تا ۳ ماهگی طول می‌کشد و از ۶ ماهگی به بعد به تدریج از بین می رود.این متخصص اطفال افزود: کولیک به مدت طولانی و اغلب در پایان روز آغاز شده و نوزاد به سختی آرام می‌گیرد و درد به صورت موجی نمایان می‌شود.

بیشتر بخوانید !